Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerelmes vagyok (már két...

Szerelmes vagyok (már két éve) az iskola leghelyesebb srácába, aki nyolcadik osztályos. Van rá esély, hogy járjunk?

Figyelt kérdés

13 éves, 7. osztályos lány vagyok. A helyi általános iskolában ismertem meg (még 2008-ban) azt a fiút, akiről most írok. Ő (napra pontosan) három hónappal idősebb nálam, 8. osztályos. Egy iskolai rendezvény kapcsán ismertem meg, és azóta nagyon tetszik, de eddig esélyem sem volt nála. Nekem még sosem volt barátom, viszont neki már volt barátnője. Ugye, Ők idén ballagnak, és nagyon el vagyok keseredve, hogy 2 éve szeretem, Ő pedig tudomást sem vesz rólam. Mit gondoltok, írjak neki levelet, vagy menjek oda hozzá? De nem merek!!!

Szeretnék vele járni, de nem tudom, hogy mondjam meg Neki?


2010. nov. 1. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Tudom, milyen nehéz odaállni elé. :) Nekem is remegett mindenem anno, de figyelj, ha csak üzengetsz neki, vagy ha csak a háttérből célozgatsz, azzal nem fogod magadba bolondítani. Hidd el, ez így van, 10 fiúból 10 utálja, ha csak messziről célozgatnak neki, hiszen semmi magabiztosságot nem sugallsz így. Egy tetye-totya lánnyal meg ki akar járni? Bocs, ha durván mondom, de a férfiak agyával kell gondolkodni, ha a kedvükben szeretnél járni. Ha viszont minden erődet összeszeded és SZEMÉLYESEN (nincs sms, nincs telefon, se levél), elhívod oda, ahova mondjuk ő szeret járni, akkor ott már nagyobb az esélyed, hiszen egy ismerős környezetben felszabadultabban fogja érezni magát. Ne rohandd le egyből, hogy járni szeretnél vele, szépen taposd ki először az utat. Először csak barátkozz, így meg fog téged ismerni anélkül, hogy kínosan érezné magát, hogy "ez a csaj csak azért van velem, mert akar valamit". Úgy csak taszítanád. Ha viszont megismer és bejössz neki, akkor már lehet célozgatni, hogy mik a terveid vele. Így végeredményben egy korrekt lányt fog benned megismerni, akitől nem tart, hiszen már megismert. Ha ezekután is elutasít, akkor legalább tudod, hogy megtettél mindent és legalább tisztában vagy a helyzettel.
2010. nov. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy, köszönöm, hogy ilyen bőven kifejtetted az ötleteidet! Az a gond, hogy én még az "Alamuszi-Nyuszinál" is félénkebb vagyok, szóval el sem tudom képzelni, hogy én - egy 7.-es - meg tudnám szólítani Őt!?!
2010. nov. 1. 11:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor így tényleg csak messziről fogod csodálni! Figyelj, tedd meg! Menj oda! Tudod, mekkora adrenalinod lesz tőle??? Egy életen át emlék marad!!! Örök emlék lesz, ha megteszed!
2010. nov. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
xD
2010. nov. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Fhúú ez tényleg nehéz.. Én is így vagyok, mondjuk én 6ikos vagyok és egy 7ikes fiú tetszik de nagyon. Barátkozz vele össze előbb, hosszú még a tanév, menni fog ;)
2010. nov. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Júúújjjj,,de nem irigyellek =/

Én is kajak ugyanígy voltam,,csak nekem az egyik rokonom a szomszédjuk volt és amikor náluk voltam akkor őt is többet láttam és mivel jóba voltak a rokonomék velük,,engem is meghívott a szülinapjára hegyibuliba...Aztán ott jöttünk össze...Tudom hogy ez k.rvára nem érdekel téged csak leirtam :D

Szóval sztem keress valami közös programot vele,,hátha akad valami pl. sulis kirándulások,mikulás buli,vagy egy közös óra mondjuk tesi vagy média (nrm biztos hogy nálatok is van ilyen...Nálunk volt.)

Odamenni szerintem nem lenne jó ötlet mert addig oké hogy odamész,,De ha ilyen félős vagy ahogy írtad akkor szerintem nem nagyon tudnád önmagad adni...

Beszélj vele msnen vagy facebookon aztán ha jól elbeszélgettek akkor egy időután a suliba is köszönni fog meg minden,,utána megmár élőbe is tudtok beszélni

Ennél többet nem nagyon tudsz tenni

2010. nov. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha élőbe nem megy, akkor használd ki az internet lehetőségeit:

Regisztrálj facebookra, ha eddig nem tetted volna meg és jelöld be ismerősnek. Tegyél ki magadról képet.

Ha kiír dolgokat, nyomj néha rá egy Tetszik gombot (ne mindenre, mert akkor azt hiheti, hogy nagyon nyomulsz). A képeivel is csináld ezt. Szülinapján, névnapján írj neki egy levelet. Ezekután már suliba is köszönhetsz neki.

Vedd fel msnre valami sulis ügy kapcsán, kérj segítséget vagy csak egyszerűen mondd meg neki, hogy szimpatikus vagy és szeretnél vele ismerkedni. Ha ott jól elvagytok, a suliba mosolyogj rá, menj oda hozzá, bukkanj fel "véletlen" az osztálya előtt, ismerkedj a haverjaival.

Sok sikert, majd írj mi lett :)

2010. nov. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 8-osztályos gmibe járok, és 8.-os vagyok, idén megismertem egy fiút, nagyon vicces, visznylag jó tanuló, és még helyes is;) Ő jár bosz szakkörre, ezért én is jelentkeztem, most én is járok, és mindent megteszek, hogy a közelében maradjak. :D próbáld meg te is valahogy így. :)

14/L

2010. nov. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na nem tom hogy kerültem ide de ez érdekes ugyhogy irok. 15 éves fiu vok. Télleg a fiuk agyàval kellene gondolkoznod. Előszőr is tùlsàgosan ne nyomulj(bocs h ijet irok) me akkor egy nagy k*vànak fog tartani. Pròbàlj meg baràtaoval összeismerkedni és mindent megtudni ròla! Adjàn neki kissebb de egyértelmű jeleket me lehet okos de a felfogàsa akkor is szar me fiu ezt mà csak tom me én is az vok. Ne nyomulva de szépen ismerkedj meg vele me akkor mà tudni fogja h érdeklődsz utána me ha beszélsz a haverjaival azok tuti mondjàk neki. És ha megtudja akkor màr ő veszi àt az irànyìtàst és onnan megy minden mint a karikacsapàs tom me én is meg több ismerösöm is ìgy jött össze a baràtnöjével de ha több dolgot megtucc ròla h miket szeret meg stb akkor könnyen fog menni de legyen melletted mindig egy baràtnő akiben megbizhatsz és szàmìthacc rà! Ha lenne vmi kérdésed a fiuk gondolkodàsàval akk irj privàtban nyugottan segitek neked mert mà nem 1 pàrt hoztam össze.:D15/F
2010. nov. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!