Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem megszerezni? Ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, h lány vagyok és leszbikus. Van egy évfolyamtársam, akibe totálisan belezúgtam, de ő valszeg heteró. Igazából nem nagyon ismerjük egymást, de ha meglátom mindig pillangók repkednek a gyomromban.

17/L/L



2014. jan. 7. 03:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Esetleg egy hatalmas adag szerencsevel o is leszbikus,vagy bisexualis :)

17/f

2014. jan. 7. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
de ugye nem miattam vagy leszbikus?
2014. jan. 7. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

elég kérdéses...

a legtöbb csajt rá lehet venni egy másik csajjal való nyalifalira, de kevesen kezdenének kapcsolatot is másik lánnyal.

2014. jan. 7. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Barátkozz össze vele és akkor kitudod puhatolózni, hogy esetleg hasonló-e az érdeklődése. De a nagy számok alapján nem valószínű.
2014. jan. 7. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Keress rá facebookon és nézd át az adatlapját, hátha találsz valami "gyanúsat". Én is így kezdtem. :)


Ha gondolod írj privátban és elmesélem, hogy én hogyan kezdeményeztem hasonló esetben és most hol tartok.

2014. jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
utolsó, ez a facebook-os dolog jó :)) de milyen gyanúsat kell keresni? ha esetleg leírnád ezt is, az jó lenne :)
2014. jan. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Pl ha nyilvánossá van téve, akkor elsősorban az érdeklődési kör. :) De ezen kívül lehet még az általa kedvelt filmek között is keresgélni (hátha találunk olyan filmcímet, ami melegekről/leszbikusokról szól), vagy a like-olt oldalak listája, rengeteg melegekkel foglalkozó facebook oldal van. Ha valaki igazán elszánt, akkor végiggörgetheti az illető facebook oldalát, esetleg megosztott-e valamit hasonló témában. Ezen kívül az ismerősei. Van, akinek rengeteg olyan ismerőse van, akiről kép alapján is látszik, hogy egyértelműen meleg. :)
2014. jan. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
8%
Dugd le a torkodon az ujjadat, és hányjál elé néhány pillangót.
2014. jan. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es köszi szépen :)
2014. jan. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jaja barátkozás,dumálgatás,aztán buli-smárolás,vagy lesz folyt.köv vagy nem.
2014. jan. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!