Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti fel lennétek háborodva?!

Ti fel lennétek háborodva?!

Figyelt kérdés

Ha pl. te megnyernél/bármilyen helyezést érnél el egy idegennyelvi versenyen (városi), osztálytársad pedig a városi irodalomversenyen bármilyen helyezéséért igazgatóit, te pedig csak szaktanárit az idegennyelviért!!!!!!!??????

Köszi



2014. márc. 28. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ki a fenét érdekel, hogy kinek hány igazgatói, vagy szaktanári dicsérete van? Elárulom, senkit. Meg egyébként is csak azért a nyavalyás bejegyzésért versenyeztél az ellenőrződbe?
2014. márc. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.. Én örülnék a saját és osztálytársam sikerének. Azt, hogy ki milyen dicséretet kapott, már nem érdekelne. A verseny győztese én vagyok.
2014. márc. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, örülnék a szaktanárinak, és letojom, hogy más mit kap.
2014. márc. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne felháborodni?


Jézusom!!!


Ha te kapnál igazgatóit, akkor is feltennéd ezt a kérdést? Szánalmasan irigy is pökhendi vagy.

2014. márc. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A stréber diák világfájdalma...szánalmas...

Nem, én nem lennék felháborodva.

2014. márc. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

" te megnyernél/bármilyen helyezést érnél el"


Na ez az amire sosem volt és soha nem is lesz példa sem lehetőség.

2014. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A rend kedvéért a STRÉBER szó azt jelenti, hogy egy diák aki nyalizik a tanárnak, leegyszerűsítve e gyengébbek kedvéért.


Igen én mondjuk jobban örülnék egy igazgatóért de amúgy totálisan mindegy mert semmire sem jók ezek a dicséretek.A lényeg, hogy kapj az elért helyezésekért oklevelet amit ha mondjuk kémia szakos osztályba jelentkezel akkor szóbelin mindenképp mutasd meg őket mert tényleg számítanak. Amúgy az irodalmi tudás is fontos de az idegen nyelvi tudás sokkal fontosabb szóval örülj a tudásodnak és a helyezésedért. Amúgy is a szaktanár dönt a jutalomról szóval lehet ha más tanárod lenne jobb jutalmad lenne de , mint mondtam feleslegesek a dicséretek persze jól mutatnak a tájékoztatóban.

2014. ápr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De mivel angol oklevelet kaphattál akkor az angol szóbelin mutasd meg.
2014. ápr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi

Nem ilyen bunkó válaszokat akartam de mind1

2014. ápr. 24. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!