Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnő vs. Barát. Ti fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő vs. Barát. Ti fel lennétek kicsit háborodva?

Figyelt kérdés
Párommal megbeszéltük hogy holnap majd elmegyek hozzá. Erre ma este, mondta, hogy megy a jóhaverja is.. Ez nem az első eset.. Pedig úgy szerettem volna ha kettesben lennénk. Ezen a héten még csak tegnap találkoztunk, én mentem fel hozzá. És szombaton is ennél a jóhaverjánál alszik, pedig jól esett volna ha kicsit kettesben lehetnénk.. Nektek hogy esne? Vagy csak én szívom fel?
2011. márc. 3. 22:12
 1/7 A kérdező kommentje:
én 16/L vagyok, ő 17/F
2011. márc. 3. 22:13
 2/7 anonim ***** válasza:
Osztozni kell
2011. márc. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen érthető akár fiú vagy akár lány. Ha már egy harmadik ember is ott van, az már jele annak hogy nem szeret.
2011. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de azt hozzá teszem h én azért az esetek 90%ában inkább a barátnőzést választanám.. persze hetente legalább egyszer haverkodni, sörözni, stb. is kell
2011. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen, megértem, nem kötöm le amúgy sem... azt mutatja hogy szeret, de így ez kicsit lelombozott a kedvemen...
2011. márc. 3. 22:22
 6/7 A kérdező kommentje:
Aztmondta hogy attól mehetek hogy megy a haverja, de lehet hogy mégsem megyek el...
2011. márc. 3. 22:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak "össze akar hozni" titeket.

Úgy értem, a haverja valószínűleg fontos ember az életében, ahogy te is, ezért szeretné, ha ti is jóban lennétek egymással.

Én is szeretem, hogy a barátom és a legjobb barátom (aki fiú ugye) bírják egymást, lehet, hogy a barátnőd csak ezt szeretné elérni.

amúgy meg ha zavar a dolog, nyisd ki a pici szádat és mondd el neki.

KOMMUNIKÁCIÓÓÓ!

L/24

2011. márc. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!