Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért vagyok az iskolába...

Miért vagyok az iskolába visszahúzódó, csendes amikor otthon nem vagyokk az?

Figyelt kérdés
Ahogy be kerülök az iskolába nem tudom mi történik velem.Nem merek megszólalni csak 1-2 emberrel merek beszélgetni.Így a többiek feljogosítást éreznek arra hogy piszkáljanak.Segítsetek hogy tudnám ezt leküzdeni?

2014. márc. 29. 11:26
 1/5 anonim válasza:
25%
ennyien azért ne segítsetek neki -.-" szerintem próbálj meg lazább lenni, nyiss mások felé is! ne csak 1-2 ember felé! ha ezt látják, nem az lesz hogy, ; ott az a különc gyerek piszkáljuk,úgy sem szól vissza!!" hanem látják, h nem vagy szótlan,olyan vagy mint ők! mindig minden suliban az ilyenekre szálnak rá sajnos! de tehetsz ellene! csak rajtad múlik! :) sok szerencsét!
2014. márc. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok.
2014. márc. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és milyen témát dobjak fel? ha néha hozzájuk szólok akkor már úgy állnak hozzám hogy "na itt ez a gyerek" ha meg ők szólnak hozzám akkor többnyire nem tudom mit válaszoljak.
2014. márc. 29. 14:25
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Én is így vagyok ezzel, és ezért is piszkáltak. De próbáld meg önmagadat adni! Most sikerült összehaverkodnom pár emberrel osztályon belül, dumálok, tök jól érzem magam, és azóta kb nem is szólnak be! Nekem az segített, hogy egyik osztálytársam rábeszélt az osztálykirándulásra, elmentem, tök jól éreztem magam, és másokkal is összehaverkodtam. Rájöttem, hogy szerethető ember vagyok, és kedvelnek! És ez segített abban, hogy egy kicsit megnyíljak feléjük.
2014. márc. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én az eddigi összes osztálykirándulásra elmentem és senkivel se tudtam összehaverkodni.Ha megnyílnék se tudnék szerintem mer már van egy véleményük rólam amit nem hiszem hogy megtudok változtatni.
2014. márc. 29. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!