Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért közösítik ki az iskolai...

Miért közösítik ki az iskolai közösségekből határozatlan, visszahúzódó embereket?

Figyelt kérdés
Olyannal miért nem viselkednek ugyanolyan lazán, viccesen mint egymással?
2014. márc. 31. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
ez osztályközösség függő
2014. márc. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Azért mert ilyen az emberi természet!

Én is visszahúzódó vagyok.

2014. márc. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem ismerik igazán vagy csak gyengének tűnhet, és az igazi vezéregyéniségek ilyenkor szeretik mutogatni hatalmukat.
2014. márc. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
hogyan viselkedjen viccesen 1 fapofaval???
2014. márc. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

nekem is van egy fiú osztálytársam, aki olyan szinten visszahúzódó, hogy iskolában meg sem szólal, ha tanár felszólítja akkor a válasza: "nem tudom"

de valójában tudja. majdnem mindent meg is tanul, csak nem meri elmondani és fogalmunk sincs miért. senki nem bántja, de mégsem beszél senkivel. ha próbálunk beszélgetni vele, csak egyszavas válaszokat ad és arrébb sétál.

2014. márc. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is ilyen voltam ! általánosban ! Aztán be kerültem középiskolába és ott már rám szoltak a többiek mikor nem oda áltam közéjük !Ök érdekes modon egyböl el fogadtak pedig nem is ismertek még ..szal sok bunkó van ! Sajnos rossz helyen vagy :..
2014. ápr. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!