Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » TANÁROK! (Általános suli,...

TANÁROK! (Általános suli, ballagás)?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni a diákomnak ballagásra virágot.

Nagyon visszataszító lenne, ha egy 40-50 korú férfi odamenne, és adna az alig 15 éves lánynak egy virágot?



2014. ápr. 7. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, főleg, hogy a tanára vagy. Gondolj bele mit szólnának a szülei.


Én együtt voltam már a tanárommal a középiskolai ballagásomon, de még ő sem volt annyira hülye, hogy odajöjjön.

2014. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit fura lenne. Ha minden lánynak vennél, akkor aranyos lenne, de gondolj bele mire gondolnának(remélhetőleg alaptalanul) a szülők, az osztálytársak és a kollégák. Persze rokonod, családi ismerősöd akkor megint más tészta.
2014. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2014. ápr. 7. 22:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem a tesitanárom csinált hasonlót középiskolában. Szintén 15-16 éves voltam, tanár meg iszonyat helyes, 42 körüli. Nekem is tetszett, de nagyon megrökönyödtem, amikor évzárón odajött és kaptam tőle egy arcra puszit. Azóta is bejön, de soha nem kezdenék ki vele, mert kirúghatnak mindkettőnket.
2014. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!