Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Most/régebben ballagók! Ti...

Most/régebben ballagók! Ti mit kaptok/kaptatok ballagásra? Hány éve ballagtatok?

Figyelt kérdés
Ti külön kéritek/kértétek,hogy ezt és ezt kérem ballagásra,vagy meglepi volt? Beszéltek/beszéltetek egyátalán erről? ;)

2014. márc. 29. 08:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
26%
Én 2 éve ballagtam, és a legtöbben pénzt adtak. 90000ft-om gyűlt össze belőle. Aputól kaptam netbookot, amit én választottam, a legjobb barátnőm családjától pedig egy nyaralást velük Görögországba.:)))))
2014. márc. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

8-kos ballagásra kaptam egy aranyláncot medállal, és egy gyűrűt a szüleimtől, rokonoktól pénzt.

Középiskolás ballagásra szintén pénzt kaptam a rokonoktól.

2014. márc. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Én 3 éve ballagtam gimiből. Pénzt kaptam a rokonoktól, bár nem valami sokat, 40 ezret. Kicsi a családom. :)

A szüleimtől nem kértem semmit, hiszen bőven kaptam már tőlük sok mindent 18 év alatt, úgy érzem. Laptopot, és minden egyebet magamnak vettem a saját pénzemből. :)

2014. márc. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Fényképezőgép,notebook,tablet.. Álltalában műazaki cikkeket adnak és/vagy pénzt... Ha pénz akkor azon azt vwhwt amit akar,viszont minden más személyre szóló!
2014. márc. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Fényképezőgép,notebook,tablet.. Álltalában műazaki cikkeket adnak és/vagy pénzt... Ha pénz akkor azon azt vehet amit akar,viszont minden más személyre szóló!
2014. márc. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim utálják az ilyen falhajtást, egy kiscsaládi vacsora volt a gimis ballagásom után. Egy nagyobbacska plüsst kaptam, régóta szemeztem vele. Egyéb rokonoktól gyűrűt, nyakláncot kaptam. Laptopom régebbről már volt, muszáj volt akkor venni nekem egyet.

Egy csokor virágom volt és egy óriási lufim, amit nem ajánlok, ha szabad téren ballagtok, mert mindig képen töröltem vele valakit véletlenül a szél miatt.

Nyolcadikos ballagás semmi nem volt, azt hiszem. Egy kis csokor virágot kaptam. De jobban meghatott az egész, mert az általános iskolás osztályommal jobban kijöttem.

(2 éve ballagtam)

2014. márc. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szabadtéren ballagunk,de nem lesz lufi(hál"Istennek..:DD )..8.os ballagás amúgy.
2014. márc. 29. 11:33
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk családi ebéd volt. Semmit nem kaptam. Nem azért, mert szegények voltunk, csak fel sem merült. Bennem sem.
2014. márc. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kaptam egy nagy plüsst, virágokat, könyvutalványt (10e Ft), két könyvet. Ennyi. Pénzt egyáltalán nem kaptam.
2014. márc. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én tavaly gimis ballagásra fesztivál-bérletet, meg egy lapotopot kaptam.
2014. márc. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!