Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan kezeljem illetve...

Hogyan kezeljem illetve védjem ki egy csufolást?

Figyelt kérdés
Én azzal a problémával küzdök hogy már ez az egész dolog már elég rég óta kezdődik kb 6-7 éve. Az egyik iskolatársam állandóan csúfol engem, hol jóba vagyunk hol nem, mikor jóban vagyunk olyanok vagyunk mint 2 LB, de ha össze veszünk akkor mutassa meg foga fehérjét. Szerencsére nem a külsőmmel vág vissza hanem nagyon féltékeny hogy engem kedvel a tanár és hogy kis kedvenc vagyok, mindig szekál eldugja a cuccaimat és ráadásul az egész osztály előtt lealáz. Teljesen tanácstalan vagyok próbáltam minden fonalat megszakítani vele de nem tudtam mert akkor jó pofizik ráadásul közel is ül mellettem. Pontosabban én tanácsokat kérek hogy mit tegyek ez ellen , és ha valakinek van egy frappáns szövege amivel vissza vághatnék azt megköszönném ha leírná . Állandóan én vagyok nála a téma és már nagyon csicskául érzem magam mert csak nézek mint tehén az új kapura . Én egy lány vagyok ő pedig egy fiú , nem csak engem csúfol de a többiek félnek kiállni ellene :$

#iskola #aláz #csontig #csúfolással #illető!
2014. ápr. 8. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány ėves vagy?
2014. ápr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg tök nyugisan de hangosan rászólni ha fojtatja:

Szegėny,ėn mar sajnállak!

2014. ápr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ordítsd le a fejét ahogy csak tudod, és kiabálj róla olyan jellemzőket, amiket ő nem szeret, vagy szégyell. Vedd el Te is az Ő cuccait, egyszerűen bánj vele úgy, mint ahogy ő bánik veled.
2014. ápr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen ezzel már én is próbálkoztam ha vissza szólok neki akkor mindenki kiröhög , ha meg azt teszem vele amit velem szokott ő triplán újra visszaadja azt .
2014. ápr. 9. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!