Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem bír a tanárom?

Miért nem bír a tanárom?

Figyelt kérdés

Van egy zenetanár a suliban.. Nem bír

Pedig semmit nem tettem ellene, de amiöta ismer azóta utál. Mindig leghátra ültet, ha rosszul voltam, csak egy osztálytársamnal engedett ki a mosdóba/ orvoshoz mást meg egyedül is, amikor ügyelni kellett engem küldött le, gondolom hogy ne legyek ott az óráján... Max. az énekhangom jöhetne szóba ami miatt nem szeret de... Nincs jó hangom, de annyira rossz se, vannak nálam rosszabbak is az osztálybsn. Egyik hangversenyen mêgis csak engem és egy osztálytársamat hagyott ki, mondván mi nem dolgozunk eleget az óráján ês nem figyelünk... Ên minden órán ülök az a tanárra fogyelek és hallgatom....

Miért van ez???? 13/L



2014. ápr. 9. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Én utálom az ismerősömet első perctől fogva. Nem tudom miért. De nagyon utálom.

Esetleg nem lehet, hogy lustának hisz? (ha figyelsz, biztos nem vagy az, de a tanárok néha pszichopaták)

2014. ápr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudom... Van hogy be vagyok rekedve ezért csak halkan énekelek, ilyenkor sztem azt hiszi hogy tátogok... De nem tudom mi baja van velem. Osztály legrosszabb tanulóit meg bírja... Csak engem nem meg egy másik lányt
2014. ápr. 9. 17:58
 3/4 anonim válasza:
idiot hagyad a csába velem is ez van zene tanár utál stb.
2014. ápr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első: mégis hogy lehet valakit utálni, ha még azt sem tudod, hogy miért utálod?

Azért kérdezem, mert velem is előfordult már ilyen mint a kérdezővel talán nem is egyszer, és soha nem értettem mi bajuk az ilyen embereknek. Ahhoz, hogy én valakit utálni tudjak komolyabb dologra van szükség, minthogy az első pillanatban meglátom, és valamiért nem tetszik. Ha bántott téged azt mondom oké, de nem tett semmit ellened. Viselkedhet furcsán valaki, hordhat fura ruhát, nézhet ki hülyén vagy mit tudom én, de amíg nem árt neked miért utálod?

Szóval kérdező: vannak ilyen emberek. Nem veled van a baj, hanem velük.

2014. ápr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!