Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárom folyamatosan szívatj...

A tanárom folyamatosan szívatja az osztályt. Mit tegyek hogy ne tegye?

Figyelt kérdés
A matek tanárom bekattant és minden órán/minden 2. órán írat dolgozatot de legalább heti 1-szer,olyanért hogy megkérjük hogy magyarázza el stb. (stb.=segítségkérés)15 perces dolgozatra 5 perc időt ad.Szerintetek mit kéne tennünk hogy változzon?A szép szó már nem segít!
2014. ápr. 7. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Panaszkodjatok az ofőnek esetleg.


13/L

2014. ápr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlen, hogy "szivat" titeket. Valószínű nem tanultok, és így akar titeket rákényszeríteni.
2014. ápr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tanuljatok
2014. ápr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Senki se írja meg a dogát, csak hülyeséget bele, aztán ha bukásra áll az egész osztály majd kérdőre vonják a tanárt, hogy hogy a fenébe tanít ő? Esetleg elbocsájtással is megfenyegetik ha nem javul az átlag, mert mint tanár ő bukik meg ha mindenki megbukik. Persze közben tanuljatok, de így ellenálljatok.
2014. ápr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg négyen-öten nyomjátok gömböcre purhabbal.
2014. ápr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hallhatnánk a sztori másik felét is? Nincs fegyelmezési probléma? Csak úgy nem szoktak bekattanni a tanárok...
2014. ápr. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
A mi angoltanárunk vallűsi fanatikus. Ha valakinek pl egy piece jel, vagy vmi ördögös lóg a nyakában rögtön felelteti vagy ami rosszabb imádkozik...órán.
2014. ápr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat!Próbáltunk már sok féle módszer hogy mindenki tanult dogára hogy senki stb.Nem vált be.A magatartást meg a tanárunknak megfelelően kell viselkedni egyik órán síri csendben kell lenni,de akkor az a baj hogy semmi beszéd stb. illetve van hogy fordítva.
2014. ápr. 12. 09:49
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja és 1. válaszoló az ofő a tanárt védi(ugyebár kollegina)és biztos mi nem tanulunk.De mikor én 5 éven át max 2 3-ast szereztem be idén már 5-öt és 1 2-est a taanár szerint még mindig az én hibám oszitársamnak hasonlók.
2014. ápr. 12. 09:51
 10/11 A kérdező kommentje:
Azóta még 2 3-as + az életem első 1-ese.Pedig régebben a kedvenc tantárgyam volt...
2014. ápr. 19. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!