Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit kelett volna tegyek?

Mit kelett volna tegyek?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim összekenték a cipőjükkel az osztály falát, de a tanár nem tudja, hogy ki volt. Belőlem akarták kiszedni, de én nem mondom, mert annak ellenére, hogy ez rongálásnak számit és nem értek eggyet azokkal akik ezt csinálták, szerintem részemről ez árulás lenne. Biztositottak arról, hogy senki nem fogja megtudni, hogy én mondtam meg, de ha egy szemét áruló lennék, akkor az lennék akkor is, ha az osztálytársak ezt nem tudják.

Meg azzal vannak, hogy ha nem mondom meg, akkor a cinkosuk vagyok, tisztára mintha egy kihallgatás lett volna, meg hogy ilyen alapon ha valaki lop, azt sem mondanám meg. Szerintem márpedig a kettő teljesen más, ez tulajdonképpen csak egy diákcsiny, mondtam a tanárnak, hogy ha gondolja kérdezzen meg másokat az osztályból, vagy ha senki nem köp tegye oda az összes tanulót hogy akkor fessen ki az osztály, de én nem köpök.Aztán jöttek még be az osztályterembe, hogy aki valamit tud, az menjen árulkodni, meg lehetőleg szóljanak a tettesek saját maguk, mert hogy aki tud valamit, de nem mondja meg az gyáva. Na itt húztam fel gazán magam. Tudom, kicsit ömlesztve van, de az, hogy tartom magam az elveimhez és nem árulom be az osztályomat, az NEM gyávaság. Szerintetek? Mit csináltatok voln a helyemben?


2014. ápr. 10. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted amit tettél. Te nem vagy gyáva. Az a gyáva, aki megtette, de a felelősséget a tettéért nem vállalja.

Jogos amit mondtál, korrekt ember vagy.

2014. ápr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nagyon jól cselekedtél ne légy beárulos mond meg a 2 balféknek is hogy nem árulod be őket ne agodjanak vagy ha utálod őket csak mond azt nekik hogy megmondod de nem tedszed és megeszi őket az ideg!
2014. ápr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A helyes dolgot cselekedted, nem vagy gyáva. :) Azok gyávák, akik összekenték a falat és utána lapítottak mint sz*r a fűben.
2014. ápr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!