Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit csinálnátok egy ilyen...

Ti mit csinálnátok egy ilyen gyerekkel?

Figyelt kérdés
Beledugja az orrába a zsebkendőd,kiveszi és azt lógatja a közelemben.Meg ráköp a padra,aztán zsebkendővel szétkeni.A zsebkendőt meg rárakja a füzetemre.Meg fogja a tollam kupakját és beleköp.17 éves,és az osztálytársam.

2014. ápr. 10. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
simán köpd szembe, hadd szokja
2014. ápr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Mondanám, hogy kutyaharapást szőrivel.

Beleköpnék a zsebkendőmbe, és a kezébe tenném.

Jó zsíros, lángosos szalvétát betennék a könyvébe, füzetébe.

De ez a gyerek hülye lehet, szellemi fogyatékos - ki tudja, hogyan reagálna. Csak olaj lenne a tűzre. De kipróbálnám.

2014. ápr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Hát szerintem elég gáz,hogy 17 évesen még ezen a szinten van.Én személy szerint ha az én padtársam anno ilyen lett volna,ráborítottam volna a padot..
2014. ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Nézz a szemébe mosolyogj, és gondold, hogy milyen szánalmas. Ha merészebb vagy ki is mondhatod.
2014. ápr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy igen,valsz.nem százas a gyerek!
2014. ápr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%

nem tudsz szólni a tanárnak??annak semmi értelme ha visszaszólsz vagy beszólsz,

én a tanarnak szólnek.a szüleid nem tudnak bemenni?

2014. ápr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Huhh hasonlóan gusztustalan osztálytársam volt nekem is (mondjuk ő nem volt ennyire undorító), szóval megértelek :D. A csaj marhára nem zavartatta magát suliban,simán túrta az orrát mindenki előtt,majd nézegette a kibányászott termést. 2 dolgot vetettünk be, azok elég hatásosak voltak. Először is: párszor olyan kegyetlenül elszörnyedt fejet vágtunk miközben "alkotott", majd röhögtünk egy nagyot, így elég rendesen beégett mások előtt. Meg egyik osztálytársam lefényképezte, ahogy bányássza a cuccost, és megmutatta neki :D (de nem töltötte fel facera!). Na onnantól kezdve rend volt.


Lehet ha sokan látnák az ilyen röhögős,elszörnyedős műsort, akkor cikin érezné magát, és abbahagyná,ha mást nem akkor a videó/fénykép,megmutatni neki,hátha akkor észbe kap. Ha mást nem, csapd nyugodtan pofán a gyereket, ez a végső megoldás :D.

2014. ápr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
kutyaszaros nejlont kennék rá
2014. ápr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is volt ilyen osztálytársam(hála istennek kirúgták, de olyanokat csinált h a kólásüvegem szájához odadörzsölte a lömpöst).Egyszer felkaptam a széket és nekimentem teljes erőből, elesett majd ráb*sztam a széket.Igaz eltört a bordája, de utána nyugi volt.

Először próbálj meg te is kitolni vele.Égesd le, csináld ugyanazt bármit.Aztán ha nemsikerül akkor akkor borítsd rá a padot

2014. ápr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%

szemet szemért. nekem a taknyos zsebkendőt tette egy hülyegyerek a számhoz, erre én az enyémet a szájába dugtam.

Hát én nem tudnék tűrni az ilyen fogyinak, az biztos.

2014. ápr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!