Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Komolyan, az egész iskolában...

Komolyan, az egész iskolában bunkók a gyerekek?

Figyelt kérdés
Én nem voltam bunkó senkivel se, rendesen köszöntem, de ők nem köszöntek vissza. Szerintetek bunkók a gyerekek ???

#gyerek #iskola #diák #Bunkósság.
2014. ápr. 12. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyisd ki a szemed...

Nem mindenki köszön vissza az tény, de azt se tudom elhinni hogy 500 gyerekből egy jó neveltetésű se legyen....

2014. ápr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen, a gyerekek 90 %-a bunkó, mert el vannak hanyagolva és a szülők nem figyelnek rájuk, mert elfoglaltak, depressziósak, alkoholisták vagy kinek épp milyen gondja van. A legtöbben otthon csak leültetik a kölyköt a TV vagy a számítógép elé és örülnek hogy "milyen jó gyerek, milyen szép csendben eljátszik, nincs rá panasz". Aztán nevelése meg semmi. Az iskolában a tanárok meg hiába próbálkoznak, nem tudnak tenni semmit, mert hozott anyagból dolgoznak és a szülő nem partner a nevelésben. És ha azt mondják, hogy a gyerek egy kis nevelésre szorul, a szülők nem hiszik el meg csodálkoznak, hogy "Az ő gyerekük? Hisz ő olyan jó gyerek otthon!" Hát persze. Senki nincs, aki a gyereknek megtanítaná az alapvető illemszabályokat, mert a mai szülő inkább feltesz a gyerekéről minden hülye képet a Facebook-ra, ahelyett, hogy mondjuk beszélgetne vele.
2014. júl. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Előző vagyok. Persze vannak normális szülők is. Akinek nem inge, ne vegye magára.
2014. júl. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!