Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért hasít rajtam a tanár?...

Miért hasít rajtam a tanár? (lent)

Figyelt kérdés

volt, hogy 3 napot nem voltam suliba, meg volt hogy 1-1 napot, de minderre orvosi igazolásom van, tehát egészség miatt.

Nem pótoltam be a tantárgyát (2 tantárgya van), és hasít rajtam, hogy miért nem pótoltam be, meg ez nincs meg meg az nincs.meg nekem bántó mondatokat mondott, ami nagyon rosszul esett!

Az, hogy nincs bepótolva, a magyarázat a következő:elegem van abból, hogy mindenkinek könyörögni kell a leckéért, nehezen kapom el.volt már rá példa, hogy nehezen kaptam el, de ebbe inkább ne menjünk bele.

Aki meg "szivesen odaadná", ahoz meg félénk vagyok odamenni és elkérni.mit tudnék tenni?

Ami még bánt az az, hogy én rajtam hasít, de másnak nem szól semmit se, ha nincs bepótolva! :(

18/l



2014. ápr. 15. 11:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

miért érzem úgy, hogy problémás emberke vagy?

na, ezért hasít

2014. ápr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Ne foglalkozz vele. Orvosi igazolásod van oszt kész! Sok tanár nehezen viseli, hogy nem uralkodhat a diákjai felett úgy, ahogy azt ő szeretné, és ha meglátják, hogy van orvosi igazolásod, akkor ingerültek lesznek, mert érzik, hogy is csak tanárok, akiknek szabályokat kell követni. Rengeteg az ilyen szánalmas, elfuserált tanár. Cselekedj úgy, ahogy mindig is szoktál, ne hagyd, hogy hatással legyen rád. Ez fogja a legjobban idegesíteni.
2014. ápr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

#2 egymásra találtatok


az összes tanár ellenetek van, mi?

2014. ápr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem a tanárokkal van a baj, hanem a bunkósággal. Persze vannak emberek, akik gond nélkül nyelnek.
2014. ápr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mit jelent az a szó, hogy hasít?
2014. ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

szavakkal bánt.


Amúgy köszönöm szépen a válaszokat. #1 miért érzem úgy hogy nem is ismersz, és nem tudod hogy velem nincsennek problémák?

2014. ápr. 15. 12:30
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#6 az első vagyok, és ebből érzem úgy, hogy :

"Az, hogy nincs bepótolva, a magyarázat a következő:elegem van abból, hogy mindenkinek könyörögni kell a leckéért, nehezen kapom el.volt már rá példa, hogy nehezen kaptam el, de ebbe inkább ne menjünk bele.

Aki meg "szivesen odaadná", ahoz meg félénk vagyok odamenni és elkérni.mit tudnék tenni? "

2014. ápr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
és ez miért jelentené azt hogy problémás lennék?arra nem gondoltál esetleg hogy vannak olyanok akik nem szivesen segítenek meg hasonlók?
2014. ápr. 15. 13:29
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Miért nem kéred el a tanártól a leckét, kicsi mimóza? Rögtön úgy érezné, hogy teszel valamit a lemaradás ellen, többet nem hasítana, bármit is jelentsen ez.
2014. ápr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia !

Velem is ez volt, rámszállt a kémiatanár. Nem tehetek róla, elég sokat hiányoztam betegségek miatt. Aztán egyszer szilánkosra törtem a könyökömet, kórházba kerültem, műtöttek. Akkor sok időm volt mert feküdni kellett egész nap, és úgy döntöttem, hogy most jól ki fogok babrálni vele. Mármint a kémia tanárnővel. Fogtam az egész kémia könyvet és salátává olvastam. Értsd, napi kb 4 órát. De mindent, az apró betűket is. Előre is mentem benne, olyanokat is amiket még nem tanultunk.

Gyógyulásom után, természetesen vittem orvosi igazolást. Épp kémia volt, az első nap, feleltetés. Na ki lesz az első felelő ? Felcsapja a naplót: én. Megkérdezte így gúnyosan, hogy ugye most hiányoztál, legközelebb szeretnél-e felelni? Mondtam neki, hogy nem gond, most is lehet. Na erre felhúzta a szemöldökét, jó akkor gyere ki a táblához... Lényeg az, hogy savas akkumlátorokból, sav-bázis reakciókból, közömbösítésből, hígitásból, elektrolízisről kérdezett - ami az elmúlt 2-3 tanóra anyaga volt amikor nem voltam ott. Hát pergettem a fel a képleteket hibátlanul a táblára. Utána bele-bele kérdezett a dolgokba, de nem hagytam magam össze zavarni. Huszon valahány percig tartott. Nézett mint hal a szatyorban, aztán feladta : "menj a helyedre, ötös." És így a többiekhez : látjátok, van aki fel tud készülni akkor is ha beteg !

És ennél a tanárnál ezek után olyan riszpektem lett, hogy utána mindenki mást kóstolgatott, de rólam leszállt azóta is.

2014. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!