Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Normális az, hogy 14 évesen...

Normális az, hogy 14 évesen szól azért egy tanár, mert van rajtam egy kevés bb krém?

Figyelt kérdés
Olyan rosszul érzem magam, mert annyira elnyomnak az iskolában és nem gondolnám, hogy egy színezett hidratálókrém meg egy észrevehetetlen szempillaspirál ekkora probléma lenne..meg ha felhúzok valami csinosabb felsőt, aminek még csak nem is nagy a kivágása, akkor is szólnak, hogy "ne így próbáld meghódítani a fiúkat, hanem a szíveddel". Ezt akkor hülyeségnek tartom..oké, hogy katolikus iskola, de attól miért nem szabad, h szépnek érezzem magam? Mellesleg nem festem se a hajam, se a körmöm, már lassan úgy nézek ki, mint egy 12 éves, és olyan rossz, h emiatt más iskolába járó korunkbeli lányok meg fiúk elítélnek :/
2014. jan. 7. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is katolikus suliba jártam,ott egy idő után lazítottak ezeken,hátha nálatok is.Ha meg észreveszi a tanár a bb krémet,akkor lehet hogy túl sokat tettél és észrevehető.Azzal meg ne foglalkozz,hogy elítélnek mások :),amióta én sem foglalkozom ilyenekkel sokkal jobban érzem magam!14 évesen nem is sminkeltem magam és fiúsan öltözködtem,mégsem néztem ki 12 évesnek.
2014. jan. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

A szabály, az szabály. Jobb, ha ehhez mielőbb hozzászoksz, az életben még sok ilyen lesz!


Ha az iskoládban NEM lehet semmilyen smink, akkor nem lehet. Ez a BB krémre is áll.

Egyébként ha a szempillaspirál szerinted olyan észrevehetetlen, akkor miért is kened? Nem érzed a logikai bukfencet?

2014. jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2-es, valamennyire igazad van, csak az én szempontomból nézve teljesen jogos, hogy én is mást gondolok..

a szempillaspirálról meg annyit, hogy nagyon természetes hatást kelt, szóval tényleg csak kicsit sötétíti meg dusítja a pilláimat.

2014. jan. 7. 18:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy sokat kentél,vagy elüt a bőrszínedtől.Amúgy általánosba jársz?Mert ha igen,jövőre elmehetsz...:D
2014. jan. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, ha az a bb krém látszott, akkor inkább köszönd meg a tanárodnak, hogy rád szólt. a bb krémnek épp ez a lényege, hogy észrevehetetlen maradjon, szóval elég bután nézhetsz ki, ha ennyire látszik, hogy még a tanár is észrevette
2014. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%

egyetértek a kérdezővel... én is 14 évesen kezdtem sminkelni (spirál, szájfény) nem sok, de pont annyi önbizalmat adott, ami elég volt ahhoz hogy minden nap emelt fővel lépjem át az iskola kapuját. Sokat piszkáltak a suliban és ez átlendített azon az időszakon.

Ha a felső kivágását túl nagynak találják, kezd el hordani sálakat. Most nagy divat az infinity sál, klasszul öltöztet is. Ameddig nem von maga után nagyobb következményeket, a minismink, szerintem addig nincs vele baj.

Egy jó tipp, valami klassz hidratálóval keverd össze a bb-t és akkor lazábban fog fedni. Te jól érzed magad, mert reggel sminkeltél, a tanárok meg békén hagynak majd. Spirálból barnát vegyél és az csak kiemeli a szemedet, de nem lesznek atom hangsúlyos pilláid!

A többi lány meg csak irigykedik, hogy te már ilyen idősen adsz magadra!

Na csók!

2014. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os, köszönöm, végre valaki igazat ad :) 8.-os vagyok, szóval jövőre már nem lesznek gondjaim ezzel a tanárral :D egyébként meg senki sem vette észre rajta kívül a bb krémet, utána megkérdeztem barátnőimet is, hogy látszik-e és ők is azt mondták, hogy abszolút nem. Az is lehet, hogy nem a bb krém miatt szólt, csak nagyon piros volt az arcom és talán azt hitte, hogy pirosítót használtam.
2014. jan. 8. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!