Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kamasz lányok, kinevetnétek?

Kamasz lányok, kinevetnétek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy egy kollégiumban vagyunk szobatársak. Nekem van másfél éve egy barátom, aki már dolgozik, nem làtom olyan gyakran, de amikor fél éve voltunk együtt kaptam tőle egy plüsst. Ha azzal aludnék kinevetnétek?
2014. ápr. 17. 07:41
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Nem tudom, ki hogy van vele, de szerintem ez kamaszoknál nem gond. Én biztos nem nevetnélek ki.
2014. ápr. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Hááát nagyon necces!Igazából ha új környezet először nem vinném be.Megismerkednék, ha normálisak akár a második héten bevinném.Vagy elviszed elrejted amíg megismerkedtek utána meg ha kedvesek akkor előveheted.Ha összeszokott környezet akkor nekedkell tudnod.
2014. ápr. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, legalábbis nálunk szinte mindenkinek van az ágyán egy két plüss. El se kell mondanod hogy kitől van, csak ez a kedvenced és ennyi.
2014. ápr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki. Én mindenhova viszem magammal a plüsskutyámat, amit egy barátnőmtől kaptam (és neki meg egy harmadik barátnőnknek is ugyanolyan van). Nálunk is sokan visznek magukkal kirándulásokra, táborokba valami alvó"barátot".. :) Jó ölelgetni valamit. :)

9.-ben mentünk Ausztriába sulival egy hétre, és nekem már nem fért be a táskámba a plüsskutyám, ezért kézben vittem... :D Aki hülyének is nézett, nem mondta, de nem is érdekelt volna, ez az én dolgom. :)


17L

2014. ápr. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem, hogy miért merül fel benned ez a kérdés :) Dehogy ciki!

18L

2014. ápr. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom en eddig mindebkinel lattam plussallatot, nalam is van 2 :-D
2014. ápr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én soha senkit nem nevetnék ki emiatt, pedig épp kifelé tartok már a kamaszkorból... 19 éves vagyok, ha nem a párommal alszom, akkor a tőle kapott kedvenc plüssömmel. Van két húgom, még ők se cikiznek. :)
2014. ápr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben a szituációban inkább azzal vannak problémák, aki ilyenért kinevet valakit.
2014. ápr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vidd be,senki nem fog ez miatt kinevetni. Aki meg kinevet ezért azzal nem érdemes foglalkozni.
2014. ápr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eleve rossz hozzáállás az, hogy ha kinevetnek, akkor nem viszed be. Legyen már egy értékrended, ami alapján Te döntöd el, hogy hogyan viselkedsz, ne mások reakcióját vesd latba, úgyis vannak idióta gyökerek, akik be fognak oltani, nem tudsz mindenkihez alkalmazkodni, cselekedj úgy, ahogyan a saját lelkiismeretednek és becsületednek tetszik. A többi idiótát meg le kell szarni.
2014. ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!