Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek túlzásba viszem a...

Szerintetek túlzásba viszem a tanulást?

Figyelt kérdés
Főiskolára járok és elég sok tanulnivalóm van, ezért egész nap szinte csak tanulok. Emiatt viszont mindenki piszkál a környezetemben. Barátnőkkel sem nagyon van időm találkozni. Viszont, ha azt akarom, hogy meglegyenek a vizsgáim, akkor muszáj, mert napi 2-3 óra tanulással nem menne. Szerintetek túl ráfeszülök erre az egészre, vagy én csinálom jól? 19/L
2014. ápr. 19. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
A tanulás az első, de azért legalább hétvégente szakíthatnál időt a többiekre, vagy napi fél-egy órára se menne rá a szemeszter.
2014. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem is napi fél-1 óráról van szó, annyi még belefér, de több nem nagyon és főleg nem minden nap.
2014. ápr. 19. 18:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire megy könnyen a tanulás. Ha nehézkesen akkor jól csinálod hiszen főiskolai végzettséggel már mehetsz valamire, kár lenne elpocsékolni lógásra. De ha könnyebben megy akkor azért szakíthatnál időd a barátaidra is mert hát ők is fontosak.
2014. ápr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem könnyű szak, úgyhogy akinek nagyon könnyen megy a tanulás, annak is sok időt kell rá szánnia, ha komolyan veszi. Én középsuliban nagyon könnyen tanultam és gyorsan, itt viszont annyira nagy az anyag, hogy el sem tudom már dönteni, kezdem azt hinni néha, hogy én tanulok a világon a legnehezebben.
2014. ápr. 19. 18:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem akarsz találkozni a barátaiddal valamiért. Ha tényleg tanulnál, nem ezen az oldalon lennél. Ne csapd be magad. És engem se.
2014. ápr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nem kell emögött mélyebb tartalmat keresni, most éppen lazítok, néha azt is kell, de megnyugtatlak nemsokára megyek vissza a könyveimhez.:) A barátaimmal pedig semmi bajom, nincs okom rá, hogy ne akarjak velük találkozni, sajnálom, ha nem értetted meg a kérdés lényegét.:)
2014. ápr. 19. 18:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Na figyu ha sokat tanulsz akkor szerez egy olyan csajt aki ugyanazt tanulja és jól is néz ki és szinte ugyanolyan okos és szedd fel és közösen tanuljatok !!! :)
2014. ápr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó, elkerülte a figyelmed, amit a kérdés alatti szöveg végére írtam: 19/L.

De amúgy köszi a tanácsot!:)

2014. ápr. 20. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!