Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha a barátnőm...

Mit tegyek ha a barátnőm nagyképű, és rossz híre van?

Figyelt kérdés
Most lettem 11.-es csak sajnos a költözésünk miatt az új tanévet új suliban kezdem. Az új közösségbe azonban valami okból kifolyólag nem fogadtak be, így nagyon sokan csúfolnak,(Ők azt mondják hogy a hajam és az öltözködésem nem swag, dehát kétlem hogy pont öltözködés miatt közösítenének ki) Azonban volt egy lány akit szintén nem fogadtak be, így hát vele barátkoztam. Róla hamar kiderült, hogy ő vele a természete miatt bánnak vele így. Ő egy nagyon nagy képű lány aki zeneiskolába jár, sportol, és díjakat nyer, egyke a családban, és van a házukban egy egész emelete, minden nyáron legalább 6 különböző országba utaznak, és ezt mind az orrom alá dörgöli, mivel mi egy egyszobás lakásban lakunk, ezért én és a hugom a hálóban, anyáék a nappaliban alszanak.És még soha nem voltam külföldön, és nyaralni is csak 5 éve voltunk, 2 éjszakára belföldön. Mivel gitározom (sima akusztiku,de gyüjtök egy elektromos gitárra) és zomgorázom azzal is szekál hogy ő naponta tör össze egy csomó elektromos gitárt, amivel a szobája tele van rakva, és ráadásul a fender kategóriás gitárokat töri össze, mire az apja 2 nappal később pótolja őket minden lecseszés nélkül. Ezeket a dolgokat nekem napi rendszerességel mondja gúnyos mosollyal az arcán, és azt is mondja, hogy nekem soha nem lesz ilyen jó. De csak ő hajlandó velem lenni, és nincs más barátom, aki befogadna. Mit tegyek?
2014. ápr. 20. 08:09
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
A gitar osszetoreseket ne vedd be. Hazudik. A tobbire azt mondom, nem baratno. Nincs szuksegeded ilyen emberekre az eletedben. Fogsz talalni olyan embert aki becsul es igazi baratjanak tekint.
2014. ápr. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%
Saját érdekedben keress más barátot, minél előbb. Ez nem barát, csak egy lábtörlőnek használ, és ettől lesz ő több, nagyobb, jobb(szerinte)
2014. ápr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!