Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen búcsúajándékot vegyünk...

Milyen búcsúajándékot vegyünk kismama osztályfőnöknek?

Figyelt kérdés

Tippeket, ötleteket várok! Hetedikes gyerkőcöm osztályfőnöke kismama, így jövőre másik osztályfőnököt kapnak. Szeretnénk búcsúajándékot venni. Nem tudom, hogy az ajándék babavárással kapcsolatos legyen vagy általános. Nem tömeg cikkre gondoltam /váza, toll stb. /, de itt egyenlőre meg is akadtam. 40 év körüli és a harmadik gyermeke lesz.

Előre is köszönöm a segítséget! :)


2014. ápr. 23. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Utalvány bababoltba + valami édesség szerintem. Kellemeset a hasznossal.
2014. ápr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem rossz ötlet, köszi szépen. Az utalványon azt vesz amit ő szeretne és ami neki tetszik. Mondjuk valami maradandóra gondoltam, de nem olyan könnyű...

Esetleg,ha valaki olyan adna tippet aki hasonló helyzetben van vagy volt. Már mint tanárra gondolok, hogy ő minek örülne.

2014. ápr. 23. 13:29
 3/4 anonim válasza:
Ne adj senkit, mert mindenki nyalisnak fog nézni téged meg a gyereket is.
2014. ápr. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem a saját nevünkben venném, hanem az osztály nevében. Én vagyok az SZM szülő és azért intézem én.

Külön biztos nem vásárolnék semmit csak virágot adnánk év végén :)

2014. ápr. 26. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!