Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek egy kismama...

Szerintetek egy kismama klubban van esély barátkozásra?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és érdekes módon most már, hogy várandós lettem, "érdekes módon" egyik barátnőm sem érdeklem, pedig én mindig normális voltam velük, úgy tűnik nem megy nekem ez a barátkozás téma. Anyámmal lakom még, meg a testvéreimmel, ami jó, mert megőrülnék egyedül, mert a párom egész nap dolgozik, ezért sosincs itthon. Szerintetek minden környéken vannak ilyen kismama, baba-mama klubok? Úgy érzem, hogy akik szintén gyerekvállalás előtt állnak, szívesebben barátkoznának velem. Mindent választ előre is köszönök, sose voltam még ennyire egyedül, pedig ebben a helyzetben igazán nem szerettem volna, hogy így alakuljon...

2013. aug. 2. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
A barátnőid, bulizni szeretnének továbbra is, egy kismamával nem lehet disco-ba járni! Mindenütt lehet barátokra szert tenni! A hasonló helyzetekben lévő emberek hamarabb megtalálják a közös hangot. Mindenütt vannak kismamák, ha klubok nem is mindenütt működnek.
2013. aug. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jó ötlet elmenni egy ilyen klubba, az én falumban is szoktak szervezni, bár én nem voltam ilyenen soha lévén nincs gyerekem. Első alkalomra hívd el az egyik testvéredet, hogy kísérjen el, aztán legközelebb már el tudsz menni egyedül is, ha lesz kedved. A barátnőidet ne írd le végleg, vissza fognak még találni, csak most nem tudják kezelni a dolgot. Ők még nyilván bulikba járnak, de majd jó lesz meglátogatni téged és a kicsit, babázni, ilyesmi. Fel a fejjel!
2013. aug. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Nem írom le őket, csak rosszul esik, hiszen mint minden nő, én is imádok beszélgetni és ha nem tudok kivel, akkor hiányzik. Anyám teljesen más világ, mint én, vele sem tudok úgy. A kismama klubba pedig sztem egyedül megyek, mert az egyik testvérem 11 éves, a másik 8 :) Nem is hiányoznának a barátnők, ha a húgom picit idősebb lenne, vagy lenne egy normális nővérem :) Egy 11 éves kislánynak még se lehet teljesen kiönteni dolgokról a szívem :)
2013. aug. 2. 19:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen akkor tényleg nem a legjobb ötlet elvinni a húgodat :) Esetleg felhívhatnád az egyik barátnődet. Jó, értem én, hog ők hanyagolnak, de egy délutánt biztos rád szánna és lehet, hogy újra jóban lennétek. Amúgy gratula a babához :) Mikor szülsz? Fiú/lány?
2013. aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Nagyon kedves vagy :) Dec. 24-re írtak ki :) Hogy fiú vagy lány, azt még nem tudom, mert 15 hetes terhességtől lehet megtudni, de azóta csak 12.-re kaptam időpontot, amikor 21 hetes leszek, de már nagyon kíváncsi vagyok :)
2013. aug. 2. 20:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor boldog babavárást kívánok! :) És jó egészséget! Legalább nem ebben a hőségben lesz nagy a hasad :)
2013. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha majd gömbölyödik a hasuk, lehet a régi barátnőid is előkerülnek újra. Simán lehet ismerkedni, barátkozni, rengeteg téma van a gyermekvárás körül, amiről lehet beszélni. Hajrá! :)
2013. aug. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek a kedves hozzászólásokat:)
2013. aug. 5. 11:46
 9/10 anonim ***** válasza:

És ti terveztétek a babát? Olyan jó, hogy valaki ilyen fiatalon kismama, vagy ha nem tervezett volt, megtartja:)) ez tényleg olyan jó.

Amúgy csak két évvel vagyok tőled fiatalabb, ha szeretnél, beszélgethetünk :)

2013. aug. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Húha, köszönöm. Nagyon jó végre ilyesmit is olvasni, nem csak azt hallani, hogy: MI LESZ, LÁNY? MI LESZ?

Hülyét kapok néha :D

2013. aug. 9. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!