Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha Facebookon ráírnék egy...

Ha Facebookon ráírnék egy iskolatársamra egy ál felhasználóval mennyi lenne a lebukás esélye?

Figyelt kérdés
Mert engem utál szerintem, kíváncsi vagyok akkor is ilyen-e ha nem velem beszél. Szóval kicsit írogatnék vele egy ál facebookról. Ha már írtam vele sokat az eredetivel, mennyi esélyem lenne, hogy lebukjak előtte? A másik adatlapomon nincs semmi, más a név, de visszaigazolt csak még nem írtam rá.
2014. ápr. 24. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
45 százalék.
2014. ápr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt is vedd bele a számításaidba, hogy lehet nem is az iskolatársaddal beszélsz. Sokan lopkodják mások fotóit a facebookról. Sok visszaélés történik nem csak a fotókkal de nevekkel is.
2014. ápr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyire feltűnő. Ha már írogattatok facebookon, akkor valószínűleg rá tjd jönni, ha ugyanazt a stílust használod ál fb-n. Ha vannak jellegzetes szófordulataid, azokat hagyd el. Esetleg használjatsz másfajat köszönést, pl. szia helyett hello (csá az ne legyen, mert túl felszínes és van, aki képes ezt sértőnek venni.)
2014. ápr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 niggamaci ***** válasza:
100%

Magamból kiindulva, én könnyen kitalálnám kivel is beszélek.

Általában az írás stílusából, hogy pl. állandó rövidítések, jellegzetes szavak. Ilyenkor jobb ha az ember átvesz egy másik stílus.

Másrészt az ismerôsök is bukásveszélyt jelentenek, fôleg ha rengeteg a közös.

És számíts, hogy megkérdezi honnan ismer. Ilyenkor valami hihetô sztorival kell elôállni. ;)

Szóval ezekre figyelj oda leginkább.

2014. ápr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!