Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan mondjam meg a többiekne...

Hogyan mondjam meg a többieknek, hogy kamu az egész?

Figyelt kérdés
Van egy felettem járó csaj a sulimban,akiről azt hallottam,hogy hazugságokat terjeszt rólam.Azt terjeszti,hogy egy srácról (aki nagy valószínűséggel mindkettőnknek tetszik)kérdezkedem őt megállás nélkül fb-n,meg hogy én zaklatom,sokszor ráírok a srácra facebookon.A csajjal soha életemben nem beszéltem,nemhogy virtuálisan,élőben sem,amúgy pár hete a csaj kitörölt fb-ről (gondolom vetélytársnak tart),de a sráccal se beszéltem már fb-n kb.2 hónapja.Amúgy ez a lány közölte pár közös ismerősünkkel,hogy utál engem és r*bancnak tart,közben meg ő rajta ment végig a fél iskola,nekem meg az az egyetlen vétkem,hogy rámertem nézni ugyanarra az emberre,mint ő.(Nem is ismer,én se ismerem őt,de azért látom,hogy ő aztán megmondja a frankót...-.-)Nemis az zavar,amit gondol,mert nekem nem számít a véleménye,a barátaim,szeretteim véleménye fontos nekem,csak nehogymár ilyen hülyeségekkel tömje a srác fejét,még a végén elszúrja az egészet,amikor pont lett volna már valami.Hogyan tudnám valahogy megbeszélni vele,vagy a fiúval,hogy hazugság az egész?(de úgy,hogy a csaj ne hazudjon többé,mert ez eléggé szánalmas)?

2014. ápr. 26. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Többiek! Ez kamu.
2014. ápr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Summer8 válasza:
Miért lenne kamu??? Na de mindegy szerintem írj rá a srácra és beszéld meg vele... Értékelni fogja
2014. ápr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért kamu,mert soha életemben nembeszéltem a csajjal és a sráccal se beszélek már hónapok óta,holott a csaj nem ezt állítja...
2014. ápr. 27. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!