Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek is csak átverész...

Szerintetek is csak átverész az egész?

Figyelt kérdés
Állítólag tetszem egy lánynak, a probléma ott kezdődik, hogy ő szép, én meg ronda... Nem vagyok hülye, tudom, hogy bárkit megkaphatna, nem értem, hogy akkor meg mégis miért én kellenék neki?! Próbáltam lekoptatni, de nem sikerült, de még mindig úgy érzem, hogy valami csapda van a háttérben csak nem tudom pontosan mik a szándékai velem. Én igazából nem akarok ilyen szép barátnőd, valami rondábbra számítottam, jobban is örültem volna, ha azzal a lánnyal sikerül összejönnöm, akire egy fiú sem hajtott csak én adtam neki esélyt, mert láttam, hogy belül kedves lány. Jó is volt vele amúgy, csak hát végül valamiért ő akarta, hogy csak barátok legyünk. Szóval én ronda fiúként, egy magamhoz való ronda barátnőt szeretnék. Erre valamiért egy ideje már kifejezettem szép lányok tapadnak rám. Pedig én próbálom lekoptatni őket, meg tesztelni, hogy nem csak szívatnak-e, de valahogy csak nem sikerül, ha én nem keresem őket, egy idő után ők úgyis keresnek. Bunkó sem akarok lenni, hogy direkt nem válaszolok nekik, aztán meg mindig odalyukadunk, hogy felhozzák a találkát, de én persze kitalálok valami kifogást, így lényegében most van egy pár szép lány, aki találkozni akarna velem, de még nem is láttuk egymást sosem élőben. Csak képcsere volt meg több hónapos csetelések. Amúgy a legtöbb lány képemet látva lelép, volt, aki nyíltam elkezdett fikázni, hogy nagyon ronda vagyok és még olyan is volt, hogy letiltottak, de mostanság inkább már helyesnek látnak vagy nem is tudom mi van, pedig ugyanolyan pocsék vagyok, mint azelőtt. Talán csak annyi változott,hogy most már nem szoktam egyből képet mutatni, csak egy időnyi levelezés után, amelyik lány megérdemli és akit bírok, annak küldök képet. Igazából arra vágyom, hogy végre kifogjak egy csúnya lányt, akinek én vagyok a helyes, nem jó ez most, hogy van 3 szép lány, aki helyesnek tart és csetelünk egy ideje már. Miért nem lehetnek rondák, akkor elhinném, hogy tényleg én kellek nekik és, hogy eltudnak fogadni párjukként, ilyen ronda srácként is. Amúgy meg azért sem bírom a szép lányokat, mert többnyire ők vannak elszállva és nem egyszer ők csúfoltak ki, bántottak meg elég durván. Persze ezek, akik helyesnek látnak valami más játékot űzhetnek velem, csak nem értem mire jó ez, meg miért kell így elhúzni, miért nem tűnnek már el végleg az életemből?! Ha van itt csúnya lány szívesen megismerkednék vele, bár rám találna a hozzám való csúnya lány!:3 Nem érzem magam jól szép lányok mellett amúgy sem, mit kezdjek én egy szép lánnyal, úgyis csak elvenné valami szép menő alfasrác tőlem, akkor meg minek?!

2014. ápr. 8. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy mondom, h omlósz.
2014. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


mennyé e hódnak

2014. ápr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a varázslatos iskolabusz tök jó mese
2014. ápr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!