Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek tényleg kamu volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg kamu volt az egész amit a párom csinált a csajjal?

Figyelt kérdés

Ma elmentünk az egyik ismerős családhoz. Ott egy csak rámászott a férjemre aki hagyta magát. Itthon nagy balhét csaptam mire a párom azt mondta, hogy csak féltékennyé akart tenni. Én nem hittem el és elküldtem itthonról. Most idejött az a bizonyos család, hogy elmondják, hogy csak kamu volt az egész.

Ti mit gondolnátok a helyemben?


2014. márc. 2. 17:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%

Kamu mi?

Egy normális férfi retteg a féltékeny feleségtől. Majd pont azért hagyja magát, hogy féltékennyé tegyen.

Én alaposan elbeszélgetnék vele, szeretném tudni, hogy máskor is hagyta-e már magát...

2014. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
70%
Hali. Az igen. Miért akart féltékennyé tenni? Szerintem ez nem túl normális.. :o
2014. márc. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
szép kis család a tied is, meg a nőé is.
2014. márc. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha 14-15 évesek vagytok hihető,mert mi akkor csináltunk ilyeneket :-D
2014. márc. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%
Én azt nem értem, hogy amikor ott voltatok a családnál és a csaj ott mászott a férjedre, miért nem rángattad le róla ott helyben?? Miért kellett ehhez hazamenni, és otthon balhézni?? Te végül is akkor mit csináltál? Ültél a széken, és kínosan vigyorogtál?? Én tuti ott helyben a hajánál fogva rángattam volna ki a csajt a férjem öléből, ha a normális felszólításom ellenére is tovább nyomult volna..(és még féltékeny típus sem vagyok, csak utálom ha hülyének néznek)
2014. márc. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%

Olyannyira nem kamu, hogy szerintem már kapcsolatban is állnak. Elterelő művelet volt a másik család megjelenése. Túl gyorsan vetted észre, és a másik nőci kapcsolt, hogy hiba volt, mert igy reflektorfénybe került. Ezért visszavonulót fujt-és küldte a családot.


Ez a nő a 3. a kapcsolatotokba, és szerintem úgy 1 éves lehet a történet.

2014. márc. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%
A kis nőci kezdi unni a 3. szerepét.
2014. márc. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék egy ilyet átélni,tuti nem néztem volna végig mit művelnek és megvárni,h szépen együtt hazamenjünk!Ha meg tênyleg kamu volt az egész,arra kíváncsi lennék,h baj van e amúgy a házasságotokkal,ha az egész család belement a játékba.
2014. márc. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Csak enyelgett a párommal, nem ült az ölében.

50%-os te hülyeséget beszélsz. Még csak három hete járunk oda és a csaj nem ott lakik.

2014. márc. 2. 17:45
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
9 Ez a nőci meg volt, meg van a pasidnak, függetlenül attól ti mennyi ideje ismeritek egymást.
2014. márc. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!