Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek megkérdezzem a...

Szerintetek megkérdezzem a tanáromat, hogy érettségi után akar -e velem találkozni?

Figyelt kérdés
Van egy tanár akit nagyon szeretek, szinte már havernak tekintek. Évek óta tanít minket. Tudom, hogy ő is jobban kedvel engem mint egy átlagos diákot, egyrészt mert nagyon hasonlítunk(ugyanazokat a zenéket szeretjük, hasonló könyveket olvasunk, hasonló a humorunk, az életfelfogásunk) másrészt velem sokkal közvetlenebb, lazábban beszél. Osztálykirándulásokon, szerenádokon már buliztunk, ittunk, szórakoztunk együtt, de ott az osztálytársaim is ott voltak. Ezért nem tudom, hogy jó ötlet -e elhívni mondjuk sörözni kettesben. Eleve csak 10 évvel idősebb és félek, hogy a végén még úgy venné ki magát a dolog mintha randira hívnám. Pedig tényleg csak nagyon kedvelem mint embert. Ugyanakkor lehet, hogy ő csak kedvel, de nem annyira, hogy tartsuk a kapcsolatot suli után. Szerintetek jó ötlet lenne valamikor felvetni neki, hogy néha azért még találkozhatnánk? (Én 19l ő 29F ha ez számít valamit.)

2014. ápr. 28. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

pedig úgy néz ki, hogy randira akarod hívni.

de ez inkább plátói szerelem marad csak.

2014. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
74%
Persze miért is ne? Az utolsó napokban megkérdezheted, és ha el is utasítana (amire nem látok okot) akkor max furán jön ki, de miért is utasítana?;) hajrá
2014. ápr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem "véletlenül" fuss össze vele érettségi után, hívd be valahova, és mond el neki, h bírod és máskor is találkozhatnátok csak úgy. Ha ekkora haverok vagytok, nem fogja azt hinni, hogy nyomulsz :)
2014. ápr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Nem szerelem. Nekem sok fiú barátom van, én magam is elég fiús vagyok.
2014. ápr. 28. 21:47
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ezt eléggé nyomulásnak venné, meg különben sem tartom jó ötletnek, hogy egy nő szaladjon egy pasi után. Engem 2 volt tanárom után akart felszedni érettségi után, más kérdés, hogy mindkettőt lekoptattam, de ha be is jöttek volna, én tuti nem kértem volna tőlük találkát.
2014. ápr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De én nem összejönni akarok vele. Túl idős hozzám, másik generáció. Csak kevés olyan embert találok akikkel egyszerre lehetne ilyen jókat dumálni meg bulizni is egyszerre.

Amúgy más volt diákjaival is tartja a kapcsolatot, köztük pár lánnyal is.(Akikkel szintén nem jár.)

2014. ápr. 28. 21:54
 7/11 viktorvarga ***** válasza:
69%

te is tudod h dugni akarsz vele suli után,és valszinű őis veled.szerintem nefogd vissza magad.

énlennék a tanárod én megdugnálak suli után ha elhivnál..:)

2014. ápr. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Teremts tiszta helyzetet és ha vannak vágyaid, mondd el őszintén, kb. ahogy itt nekünk. Hogy szerinted sok a hasonlóság köztetek, és kevés emberrel tudsz jókat beszélgetni, szívesen söröznél vele egyet (ha majd véget ér a suli), de szeretnéd ha nem értene félre, nem nőként akarsz közeledni hozzá. Aztán majd ő eldönti hogy akar-e sörözni veled, ha igen, csak egyszer vagy többször is stb.
2014. ápr. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
60%
Dugd meg azt kész... ne tökölj...
2014. ápr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szuper amúgy hogy milyen sokan kivetítik a saját vágyaikat és élményüket, és képtelenek felfogni hogy vannak különböző helyzetek és különböző emberek.
2014. ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!