Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit kéne tennem hogy tovább...

Mit kéne tennem hogy tovább tudjak lépni ezen a szorongásomon és ne féljek?

Figyelt kérdés
Szóval jövőre 9.-es leszek és nagyon félek mert..én alacsony vagyok és szerintem csúnya is meg ronda a hajam és megnéztem a jövőbeli osztálytársaim képeit facebookon és láttam hogy a lányok gyönyörűek és vékonyak és menők a fiuk meg helyesek és...félek hogy kiutálnak majd és nem lesz egy barátom sem.a mostani osztályomból van egy fiu akivel egy osztályba megyek jövőre,és félek hogy letagad majd.Mit csináljak hogy legyen egy kis önbizalmam vagy hogy ne szorongjak ennyire?kérlek segítsetek nagyon fontos.. :(
2014. ápr. 29. 20:14
 1/4 A kérdező kommentje:
* lány/14
2014. ápr. 29. 20:23
 2/4 anonim ***** válasza:

Eddz!


Egy jó étrend megfelelő mozgás hatalmas önbizalmat ad.


Írj Sport,mozgás/Testépítés kategóriába, és segítenek eligazodni. Nyugi, attól, hogy testépítés kategória nem fognak neked bodybuilder tippeket adni, persze attól függ, hogy mit akarsz.

2014. ápr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem nyugodtan írhatsz ha problémád van :) 1. voltam
2014. ápr. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nem nagyon előnyös külső (már ha tényleg az van) legalább akkora könnyítés az életben az emberi oldalon, mint a csodás külső az anyagin. Maguktól megtalálnak az értelmesebb, normális értékrendű, rendszerint becsületes és megbízható, árnyalt gondolkodású emberek, a kedves cukormázba csomagolt fosputtonyok meg nem győznek elkerülni. Persze van olyan példány, akinek a szoftvere túlkompenzál és undornak meg hasonlóknak ad hangot a maga amcsimozis szabványstílusában. Kábé annyira kell komolyan venni, mint egy hegesztőrobotot. Közelről tényleg veszélyes is lehet, de ennyi.
2014. ápr. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!