Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik depressziósak de nem tudják kinek elmondani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom hogy fura kérdès. Èn 14 éves lány vagyok, pár éve elég komoly depresszióm van, meg akarok halni. Kérlek ne mondjatok olyat hogy 14 évesen még nem lehet valaki depressziós. A múltban élek, a jelenenen rágódok, és képtelen vagyok a jövőbe gondolni. Üresnek és kiégettnek érzem magam. Az öngyilkosságon gondolkozom, de tudom hogy az már egy visszafordíthatatlan döntés. Szeretném ezeket valakinek elmondani, de nem nagyom bízok senkiben, nem akarok önsajnáltatónak mutatkozni. Azért írok, hogy van-e itt olyan fiú/lány akinek hasonló problémája van? Illetve lenne-e kedve levelezni velem? Köszi a válaszokat

2014. ápr. 20. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hasonló gondokkal küszködtem hosszú éveken át szóval ha gondolod írhatsz. :)
2014. ápr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonló probléma? Jelen! Nem akarok meghalni, győlölöm az életem, bár nem akarok meghalni. Ha gondolod írhatsz. :)
2014. ápr. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális, írj!
2014. ápr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia ,nekem is írhatsz,én is 14 vagyok , ugyanez volt a problémám ,most már találtam olyan okot ,amiért itt kell maradnom ,nem hallhatok meg....neked is találnod kéne ,ha szeretnéd ,hogy segítsek nyugodtan írj!
2014. máj. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!