Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztályfőnököm nagyon dühös...

Osztályfőnököm nagyon dühös rám, mert kicsit viccessé tettem az egyik óráját. Szerintetek nagyon aljas húzás volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


14/L vagyok és tegnap egy kicsit megtréfáltam az osztályfőnökömet aki "telefonmániás", mindig aki egy picit rosszul néz, szerinte a telefonját nyomkodja... Elég szigorú tanár, viszont ez az utolsó félévem (8. osztályos vagyok), ezért úgy döntöttem megtréfálom egy kicsit, de kellemetlenebbre sikerült, mint gondoltam!


(Szerencsére nem tudja rámbizonyítani, hogy szándékosan csináltam! :P ... ezért nem szeretném publikálni a várost sem, csak annyit írnék, hogy Jász-Nagykun-Szolnok megye)


Tegnap osztályfőnöki óra volt a legelső, így bevittem magammal az egyik régi telefonomat (Samsung Corby), amit szinte egyáltalán nem használok, így nem bántam , hogy aznapra elveszi! Legalább minden második-harmadik héten van valaki akinek a telefonját elveszi...


Tudni róla, hogy ezeket mindig magánál tartja a táskájában és a nap végén lehet csak visszakérni tőle.


Itt jött az ötletem, hogy egy icipicit megtréfálom; szándékosan úgy tettem, mintha a telefonomat nyomkodnám amit aztán ki is szúrt és "Azonnal tedd ki a telefonod az asztalomra!!!"... Csakhogy előtte feltekertem a hangerőt maximumra és csengőhangnak beraktam egy kedves kis kínai (vonyítós-nyivákolós) dalt, ezt: https://www.youtube.com/watch?v=0WtsHjDR0AE


Amint elkezdődött a második órája a 7.B-esekkel akik éppen töri dogát írtak (a barátom oda jár), 10 perccel a törióra kezdete után megcsörgettük a telefont rejtett számon ami max hangerőn elkezdte hogy csingcsingcsinguúááá hoijóóójj nyínyányínyínyí nyooonyinyonyííí xDDD... A barátom szerint az egyik haverja lefordult a székről a nevetéstől :DDD A tanárnő nem tudta kikapcsolni, mivel elég régimódi és nem ért az okostelefonokhoz, 3 percen keresztül ment a dallam :DDD


Be akarja hívni a szüleimet, de szerintem totál megérte!!! Meg nem is foghatja rám, mert nem tehetek én arról, hogy magánál hordja a telefont, meg azt se mondta, hogy kapcsoljam ki amikor odaadtam, csak hogy rakjam az asztalára!


Picit hosszúra sikeredett bocsi, de őszintén; szerintetek nagyon aljas volt tőlem? :S


2014. ápr. 30. 04:53
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
70%

Dehogy volt aljas, jó kis húzás volt :)

Amúgy meg.. nyugodtan hívja be a szüleidet... elvégre nem te tehetsz róla, hogy hívnak. :)

2014. ápr. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
22%
Ez nem vicces, hanem fegyelemrontó. A tanóra nem viccelődésre való. Ez olyan, mintha a vonatvezető csak úgy "viccből" hirtelen fékezne a pályán, hogy ráébressze az utasokat a tehetetlenség, mint fizikai jelenség létezésére. A tanárodat akadályoztad a számára előírt munka elvégzésében, és egyben a tanulótársaidat is az ő "munkájuk" (tanulás) elvégzésében.
2014. ápr. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
75%

Jól tetted! Nálunk is volt hasonló, csak a gyerektől elvették a telefont és mindenki más hívta fel XD A tanár meg a zár miatt nem bírta kikapcsolni.

Meg olyan is volt hogy a magyar tanárunknál gimiben mindig ki kellett tenni a telefonokat az asztalra és óra végén vehettük vissza. Aztán egy órára mindenki hozott 2-3 telefont és az összeset kiraktuk. Majd másik osztályból egy barátunk akinek pont lyukas órája össze vissza hívogatta őket órán. A tanár csak kapkodott hogy most melyik telefon szól XD Utána persze szaktanári meg minden, de megérte :)

Nekem szüleim is csak nevettek rajta.

2014. ápr. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
72%

Haha:D én mindig ilyeneket csinálok a tanárokkal. (Mégis 4 fölött van az átlagom, jóval). szerintem szuleid is fognak egy jót nevetni.

És neked még most jön a gimi:D . Az ilyenek fognak hiányozni a suliból :'(


17/F

2014. ápr. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
58%
Az aljas húzás inkább az, hogy elveszi a tanár valakinek a telefonját. Helyi kiskirály.
2014. ápr. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 Nádszálkisasszony ***** válasza:
78%

Tanítónak készülök és ilyen "szemmel" sem volt alja húzás. Nincs joga elvenni a telefonotokat, az ő felelőssége az osztály minden tagját lekötni. Ha ez nem megy neki, számoljon az ilyen tréfákkal:)


Ha pedig szülő lennék és ilyen miatt hívnának be kiröhögném.

2014. ápr. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
66%
Dekomolyvagyhátsírok XDDDDD
2014. ápr. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
66%
Jól tetted! :)
2014. ápr. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
67%
Jól tetted! Ezt asszem elcsórom :)
2014. ápr. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim válasza:
35%
Nádszálkisasszony, remélem, soha nem fogod tanítani a gyerekeimet.
2014. ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!