Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyik osztálytársam azt...

Az egyik osztálytársam azt álmodta, hogy megölte két másik osztálytársamat. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 8. 17:35
 1/6 anonim válasza:
95%
Miért ne lenne?! Én már azt is álmodtam hogy lelőttek és meghaltam.. :D de ez csak álom. :)
2014. ápr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ő ölte meg őket, nem ők őt.
2014. ápr. 8. 17:40
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Arról nem tehet az ember, hogy mit álmodik, az csak úgy jön.
2014. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az embernek vannak érzései, vágyai stb. amit az álmok gyakran megjelenítenek. Persze társadalmilag nem tűnik normálisnak ha valaki arra gondol hogy megölne valakit de az hogy vannak érzései amik legyenek akár pozitívak akár nagatív az normális.
2014. ápr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kameko-san ***** válasza:
100%
14 osztálytársamból 10 álmodta már azt, hogy megölt valakit. Ettől még a valóságban nem tennék meg, ha emiatt aggódnál.
2014. ápr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam már hasonlót és ennél durvábbat is. Az ember nem tudja irányítani, hogy mit álmodik. Szerintem teljesen normális az osztálytársad, ettől még nem lesz belőle sorozatgyilkos. :)
2014. ápr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!