Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon félek a középiskolától....

Nagyon félek a középiskolától. Mit tegyek? A többi lent.

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy az általánosban nem vagyok túl népszerű, maradjunk ennyiben. Félek, hogy a középiskolában se lesznek barátaim. Nemrég ráírtam egy két jövőbeli osztálytársamra, de eléggé érdekesen válaszoltak. Eléggé röviden és tömören, azzal a "Hagyjál békén!" stílussal. Kezdek elrettenni a középsulitól. Mi a teendő?

2014. máj. 3. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj. Ne akarj elébe menni a dolgoknak. Majd ott szép lassan kialakul egy osztály, közösség, barátokkal. Ennek ideje van. Meg kell szelídíteni egymást, mint a kis hercegben a róka... olvastad?

[link]

2014. máj. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk legyél önmagad, aki azért nem akarsz lenni mert félsz, hogy rosszabb lesz mint ami most van. :] Próba szerencse, belehalni csak nem fogsz. :D
2014. máj. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Középsuliban mindenki tiszta lappal nyit (kivéve azokkal akikkel együtt voltál általánosban).Ez a lepattintás valószínüleg azért volt, mert még ők sincsenek rá teljesen felkészülve, de mire odaértek addigra már megváltoznak.Gondolj arra mi lehetett az ami miatt általánosban nem voltál túl népszerű, és ezen próbálj változtatni.Ne játszd meg magad mert attól csak rosszabb lesz.Egyébként gondolom lesz majd gólyatábor ,ahol biztosan szerzel barátokat.Ne félj jó lesz az.Tavaly ilyenkor még én is így voltam mint te.Most meg csak röhögök hogy "én hülye miért paráztam annyira?ez tök jó"
2014. máj. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Esküszöm, most sokkal jobban érzem magam a válaszaitoktól. Köszönöm mindenkinek. :)
2014. máj. 3. 13:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell félni. Ki fog minden alakulni magától. Csak legyél kedves, közvetlen, barátságos és minden rendben lesz :)
2014. máj. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is, középiskolában sokkal összetartóbbak az emberek, jobban elfogadják a másikat... bár nem lesz mindenki mindenkivel jóban, de szerintem senki se lesz teljesen kiközösítve. am meg felesleges ráírkálnod leendő osztálytársaira, honnan tudod, hogy pont ők lesznek azok, meg egy idegentől mit vársz, mit fog neked írni...
2014. máj. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak érezd jól magad és legyél kedves majd!:D

Meglátod,hogy kivel lesz érdemes barátkozni.


De van egy nagyon jó tanácsom,amit fogadj meg akkor,ha jót akarsz magadnak:

SOHA SE MONDJ EL OLYAN DOLGOT,AMIT VISSZAHALLANI NEM SZERETNÉL!

Én is póruljártam ezzel..

De már mindegy,mert itt állok közvetlenül az érettségi előtt..

2014. máj. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!