Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Veletek már történt ilyen?

Veletek már történt ilyen?

Figyelt kérdés

Volt már olyan tapasztalótok hogy egy tanár minden ok nélkül nézni kezdett titeket,és azon kapod magad hogy néz téged, te visszanézel rá,majd tartja a szemkontaktust,de nem is beszélgettek,és én elfordítom a fejemet,mert zavarba jövök.

Ha volt veletek ilyen mi volt az ok?


2014. máj. 5. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Az első fizika órám előtt tesi órám volt, amin sikeresen összekoszoltam az utcai ruhám. A tanár egy öntelt, sznob kcsög volt. 4 éven át tűrtem az utalgatásokat, és a konkrét beszólásokat, pedig többször nem mentem be egy órára se rendezetlen ruhában.

Mikor úgy kezdte egy hozzámintézett mondatát, hogy "Nálatok a lyukban..." a többiek is megjegyezték, hogy jó körülmények között élünk, de őt nem igazán érdekelte. Sőt, vita lett belőle, amiből én jöttem ki rosszul.

2014. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Olyan volt hogy nézett én meg szintén. De ez azért volt mert ha kitartó vagyok. És ha gyűlölök azt teljes mértékben teszem.

A tanár kicikizett hogy "....Hogy lehet valaki ilyen hülye? De komolyan gyerekek...." És csak ezt hallottam meg a röhögést. Egy agyatlan (bár diplomás habár tuti csak magolta), aljas nőszemély. Amikor legközelebbi órán (vagy bàrmikor) talàlkoztunk állhatatosan néztem. És ezt a bizonyost azért kaptam mert nem volt bent az ellenőrzőm (infó óra). Tisztelem a tanárokat, a kort és amit csak kell, de ha kigúnyolnak vagy bàrmilyen módon àrtanak nekem azt nehezen viselem el. A leghosszabb idő 4 év volt (nem tetszés tartásából). Kb 1 hónapig tudta tartani a "békeidőt".

2014. máj. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
volt. tesitanár. ideges voltam fellépés előtt.
2014. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!