Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha az iskolában történt...

Ha az iskolában történt valami szokatlan, amiről sokan tudnak én nem, mennyire gáz utólag kíváncsiskodni mi történt?

Figyelt kérdés
Ha kíváncsi vagyok rá, és megpróbálom megtudakolni (bár általában ilyen esetben sokadik embert kell megkérdeznem aki végre elmondja amire kíváncsi vagyok). Mennyire égetem le magam ezzel?
2014. jan. 15. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz! Miért lenne??
2014. jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert tulajdonképpen semmi közöm a dologhoz, másik osztályban történt, vagy ilyesmi.
2014. jan. 15. 17:42
 3/5 A kérdező kommentje:
És engem meg szeretnek kiröhögni a hátam mögött mindenért, félek tőle hogy ezért is csak kiröhögnének.
2014. jan. 15. 17:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Külsős személytől nem lehet?Vagy valami tanártól?
2014. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az gáz, ha egyfolytában ezt csinálod, mert azzal akaratlanul is az sugallod a többieknek, hogy népszerűtlen vagy, "forever alone" hogy semmiről nem hallasz soha.

Néha persze nem baj, nem tudhat senki mindenről.

2014. máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!