Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi lehet a bajuk velem azoknak...

Mi lehet a bajuk velem azoknak a fiúknak, akik részegen tök normálisak velem, de aztán utána ugyanúgy nem köszönnek, meg úgy néznek rám, mint egy ufóra, mintha mi se történt volna?

Figyelt kérdés
Nekem ez fura, mert ha én utálnék valakit, akkor szerintem ahhoz részegen se lennék kedves. De azt meg pláne nem értem, ha részegen normálisak voltak velem, akkor utána miért zökkennek vissza a régi "kerékvágásba", hogy újra nem állnak szóba... Érthetetlen.

2013. dec. 3. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
De érthető, csak nem szeretnéd megérteni. Az van, hogy nagyon nagy bajuk nincs veled, de nem érdekled őket. Részegen lényegében mindenki normális mindenkivel, nem részegen szoktak kicsúcsosodni a problémák, hanem mondjuk amikor mindenki józan és ideges...
2013. dec. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ezt tőlük kérdezd meg, mikor részegek
2013. dec. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá de lehet , hogy nem emlékeznek rád.
2013. dec. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember ittasan sokkal közvetlenebb, tudod, az a "mindenkit szeretek" állapot. Velem is volt már olyan, hogy pont egy olyan emberrel buliztam a legjobban részegen, akivel a legkevésbé kedveltük egymást a társaságban és előtte józanul szinte semmit nem beszélgettünk.
2013. dec. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 intrepid ***** válasza:
Lehet, a szépre iszom működött. Priviben küldhetnél egy képet, azután többet tudok írni.
2013. dec. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2013. dec. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem érdekled őket, ennyi. Én nem foglalkoznék ilyen idegesítő barmokkal. Minek állsz szóba velük?
2013. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

3! Olyannyira emlékeztek, hogy még a nevemet is tudták. Meg is ilyedtem, hogy ennyire híres, vagy épp hírhedt vagyok a suliban.


4-es! Na de utána mi lett? Buli után ugyanúgy nem beszéltetek soha többé, vagy változott a viszony köztetek? Mer én ezt nem értem, hogy utána miért nem zökkennek vissza.


6-os! Ez csudajó animáció. Köszi! :D


7-es! Hidd el én se állok szóba velük normálisan, a bulin is csak azért mentem oda hozzájuk, mert lányokkal voltam, és ők oda akartak menni hozzájuk (sajnos). Persze a bulin még ki is mondtam magamban, hogy ezek a fiúk mégse olyan bunkók mint gondoltam, de azóta a suliban mégis ugyanolyan bunkók, mint előtte voltak.

2013. dec. 3. 23:56
 9/10 A kérdező kommentje:
Illetve épp azt nem értem, hogy miért zökkennek vissza.
2013. dec. 3. 23:57
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Te mi az istent nem bírsz felfogni? Voltál már részeg? Mert ha igen kakor tudod, hogy részegen mindenki jófej és mindent telibeszarsz
2013. dec. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!