Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti értitek ezt a viselkedést?

Ti értitek ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés
Szóval az osztályfőnököm minden ok nélkül levegőnek néz,legutóbb csak a papíromat vittem ki az asztalához,de még akkor is úgy tett mint ha észre se venne,mi a baja velem?
2014. máj. 7. 11:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Kezdjük azzal hogy én egy csendes zárkozot lány vagyok,szóval ezért se értem mi a baja velem.
2014. máj. 7. 12:04
 2/3 anonim válasza:
56%
Legegyszerűbb, ha leülsz és megbeszéled vele a problémádat.
2014. máj. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nő:

-Lehet,hogy kielégítetlen.A nők általában akkor néznek levegőnek egy másik nőt,vagy fiatal lányt,ha ők kielégítetlenek.

-De lehet akár irigy is,mert látja,hogy te a zárkózottságod ellenére is sikeres vagy.(ez csak egy olyan feltételezés,aminek az igazságértékét te tudod..szóval te tudod,hogy mennyire vagy sikeres,és hogy ez lehet-e a valós probléma,én csak lehetőségnek írtam).

-Lehet,hogy éppen rossz napja volt.

-Ha középiskola,akkor érettségi..érettségin meg a mai tapasztalataim alapján(érettségiző vagyok) mindenki elfárad:tanár is,diák is..akár csak felügyelő tanár az ember.

-Lehet,hogy fájt valamije.

-Az is lehet,hogy semmi gond,csak pont nem nézett rád,csak pont nem úgy történt a helyzet..vagy nem tudni.Velem is volt már nem egyszer olyan,hogy nem úgy értelmeztem valakinek a mozdulatait,és egészen mást vettem ki belőle,mint ami tényleg az értelme volt..és nálam is volt,hogy csak néztem és néztem előre nulla arckifejezésekkel,rá se nézek semmire és senkire..és olyankor néha(lol..XD gyakran!) félreértik..és már inkább magyarázkodni se magyarázkodok.

18/L

2014. máj. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!