Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha utál a tanárom?

Mit csináljak, ha utál a tanárom?

Figyelt kérdés
Egy nagyon szigorú tanár megutált, mert lebuktam miközben másnak írtam a puskát, tudja, h nem magamnak írtam mégis megutált! Nagyon undok velem, kiabál rosszabbul javítja a dolgozatokat ráadásul sok órát tart nekem... Mit tudok ebben a helyzetben tenni?
2014. máj. 9. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ráb*sztál; a rossz javítás ellen lehet panaszkodni az osztályfőnöknél vagy az igazgatónál.
2014. máj. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hugyozz a pofájába
2014. máj. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Utáld te is őt
2014. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
,,Sajnos'' nem tudod már magad megszerettetni vele.Annyit tudsz csinálni,hogy nagyon törekszel abból a tantárgyból jó jegyeket szerezni ,és aktív lenni órán. A rosszabbul javított dolgozatok ellen pedig úgy tudsz tenni,hogy ha jó viszonyba vagy az ofőddel szólsz neki.
2014. máj. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!