Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Mi van, ha a zongora tanárom...

Fecske.betyár kérdése:

Mi van, ha a zongora tanárom utál? Mit tegyek? Úgy beszél velem, mintha agyi sérült lennék!

Figyelt kérdés

2013. nov. 21. 15:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Váltsál.Találj ki valami indokot.
2013. nov. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy a zongora téli sport :D
2013. nov. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kösz...

:(

2013. nov. 22. 12:59
 4/12 anonim ***** válasza:

Szívesen. De akkor tessék itt egy válasz. (ha már az nem használható, hogy ezt nem ide kéne írni).

Én ott hagynám. Minek jársz egy szar tanárhoz? Keress egy másikat.

2013. nov. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mert nagyon tehetséges vagyok-2 oldalas darabokat írok egyedül.
2013. nov. 23. 10:22
 6/12 anonim válasza:
Beszélj te is úgy vele mintha ő lenne agyilag sérült, ahogy mondod. Ha tényleg tehetséges vagy és ő ezt nem ismeri fel...
2013. nov. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Anyám nem engedné, ez nem magántanár, és megszólna érte:

Ha egyszer befizetted a tandíjat, egész évben járni kell!

2013. nov. 23. 11:31
 8/12 Dr Szív válasza:
100%
Én is zongoratanár vagyok:) Sajnos vannak hülye tanárok :), de lehet, hogy azért beszél úgy Veled, mert idegesíti az ügyetlenséged. Bocs! Lehet, hogy tisztáznod kell vele, mi a véleménye erről? Viszont, ha annak ellenére ilyen, hogy felkészült vagy, és gyakoroltál óra előtt, akkor én is azt ajánlom, hogy hagyd ott a csudába. Lehet, hogy belefáradt a tanításba, nem érdekli, vagy sohasem érdekelte igazán a tanítás és a növendékeken vezeti le a feszültségeit. Ezt viszont nem kell eltűrnöd!Remélem segítettem :)
2013. nov. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm!
2013. nov. 23. 21:09
 10/12 Csillagok válasza:
Szerintem beszélj anyukáddal, mondd el neki. Biztosan megérti. De ha egyébként szívesen zongorázol, mégis keress egy másik tanárt, mert ez lehet, hogy elveszi a kedved, közben pedig tehetséges vagy, és biztosan sok év munkája áll mögötte.
2013. nov. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!