Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Azt mondják, hogy mindig...

Azt mondják, hogy mindig kerüld el azokat az embereket, akik rosszat akarnak neked, és lehúznak. Hogyan kerüljem el őket, ha össze vagyok zárva velük naponta több órán át?

Figyelt kérdés

Osztálytársaimról van szó. Nagy részük utál engem, és ez fordítva is igaz. Mindig megkapom, hogy mennyire szar, haszontalan, vagyok hozzájuk képest, meg mennyire életképtelen.


Hogyan lehetne kizárni olyan embereket akikkel rosszba van az ember, de hiába akarná kerülni őket, kötelező egy levegőt szívni velük?



2014. máj. 11. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Állj ki magadért, legyél magántanuló, válts iskolát.
2014. máj. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Órán a tananyaggal foglalkozol. Szünetben kimész az osztályteremből. Nem olyan nehéz.
2014. máj. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedves 2. ez nem olyan egyszeru. Oran is be tudnak szolni, megalazni, piszkalni, idegesiteni. Hiaba fokuszal arra amit a tanar mond, vagy az adott feladatra, keri hogy ultessek el (ha egyaltalan lenne egy jobb hely ahova leulhetne), akkor is tudjak bantani. Akar szuros tekintettel, kibeszelessel is. Csoportmunkaban meg inkabb.. Ott meg aztan vegkepp elkerulhetetlen.


Kerdezo, szerintem allj ki magadert, szolj nekik vissza. Legyel magabiztos, ne hagyd magad. Te is hozd fel az o hibaikat ha epp cseszegetnek vagy talalj ki valami beszolast amivel beegethetned oket.


Tanulj, magadnak, a kepessegeidhez merten, probald kihozni magadbol a legjobbat.



Ha semmi nem segit valts iskolat, vagy legyel magantanulo.

2014. máj. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fish1 ***** válasza:

A válasz egyszerű: ne hagyd magad.


Egyébként mi ez új "válts iskolát" őrület itt gyk-n? Szerintem nem megoldás, mert a gyengéket mindenhol szekálják és minden osztályban van legalább 1-2 ember, aki nem kedveli a másikat...

2014. máj. 12. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Új iskola - új lehetőség


Az akkori sulijában már csak nagyon drasztikus változással lehetne véget vetni a piszkálásnak, és ezt nem mindenki tudja megcsinálni.

Egy új iskolában meg tiszta lappal indul az ember, lehet hogyha kis dolgokat másképp tesz máris máshogy állnak hozzá.


Ahol meg kiközösítenek, folyton direkt megaláznak, szekálnak valakit, az nem lehet valami színvonalas iskola.

Persze hogy mindenhol vannak piszkálások, de nem mindegy hogy milyen mértékben.

2014. máj. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fish1 ***** válasza:
Jelen esetben szerintem ez a cseberből vederbe szitu lenne. Mert ha a kérdező hagyja magát és szekálják, egyik napról a másikra nem fog megváltozni és a gyengéket ugyanúgy kigolyózzák, akárhova is megy. A szekálásra hajlamos emberek ebből táplálkoznak. Szerintem elég egyszer a sarkára állni és máris máshogy fognak a szekálók is viselkedni. Tudom, mert régen engem is piszkáltak a suliban, egy darabig hagytam, aztán meg kinyitottam a számat és le is szálltak rólam.
2014. máj. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Helyzetfüggő.. Engem rendesen szekáltak aláztak, tesin is, órán is, dobáltak, beszóltak, szivattak. Nehéz volt.. 3 évet szenvedtem. Itthon nem hittek nekem, egészen addig, amíg már nem mertem bemenni, és bőgtem. Bevittek iskolába, de eljöttem első óra után. Na, akkor ezek után nagy nehezen átengedtek másikba. Új iskola, tiszta lap. Ott is volt aki nem bírt, de nem tudott mit szólni, mert annyira nem ismert. Elkerüléssel az utóbbit meglehet oldani, az előzőt már nem.. Ugye itthon az a szokás, hogy "küzdj, ne menekülj a problémák elől." Hát, rám mondhatják, hogy elmenekültem, megnéztem volna más mit csinál a helyembe..
2014. máj. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fish1 ***** válasza:
Engem is szekáltak, és megszokták, hogy hagytam magam elég sokáig. Aztán egyszer kinyitottam a számat és érdekes módon abbahagyták. Ennyi a titka.
2014. máj. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!