Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tanácsoltok?

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
11.-es vagyok és most vagyunk túl az utolsó osztálykiránduláson. Kezd bennem megfogalmazódbi, hogy hamarosan elválnak útjaink és ez teljesen depresszióssá tesz. Egyáltalán nem vagyunk minta osztály, nem ápolunk túl szoros kapcsolatokat, gyakran különülünk de most mégis rossz érzéssel tölt el, hogy még egy év és lassan vége és utána ha még találkozgatunk is majd néha akkor sem lesz a régi..:/ Számomra nagyon fontosak az engem köülvevő emberek (furcsa mód mégsem vagyok közvetlen alak..) Mit tanácsotok, hogyan tudjam könnyebben feldolgozni ezt? 18/F
2014. máj. 11. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:
gondolj arra hogy akármikor beszélhetsz velük hiszen ez a 21. század már nem kell heteket várni arra hogy a posta galamb visszahozza a választ, amúgy gondolkoztál már azon hogy lehet nem attól félsz hogy ritkábban látod őket hanem attól hogy felnősz és el kell kezdened azon gondolkodni hogy mi lesz suli után, hogy fogod az életed alakítani
2014. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. De igazad van lehet, hogy részben ez is benne van.
2014. máj. 12. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!