Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egy iskolatársatok tornaórá...

Ha egy iskolatársatok tornaórán csapatjáték közben nem csinálna kb. semmmit, mit tennétek vele?

Figyelt kérdés

Szóval hiába van benne a csapatban egy labdajátéknál, nem is akarja csinálni, vagy nem megy neki, nem nagyon nyúl a labdáért vagy fut a labda után ha olyan, maximum mászkálgat a pályán és néha-néha próbálkozik.

Mit gondolnátok az ilyenről, milyenek lennétek vele?


2014. máj. 12. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Semmit
2014. máj. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudsz vele mit kezdeni (azt kéne kideríteni, hogy veletek, vagy a játékkal van-e baja).

Középiskolában foci helyett inkább kosaraztam, de ha bizonyos emberek is játszottak (akik tudtak is, akkor nem volt az igazi), így akkor tartottunk egy gyúrós napot.

2014. máj. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Maximálisan osztom az elsőt:

Semmit!

Az ő dolga, meg a tanáré.

2014. máj. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ezt csináltam, mindig beállam az ellenfél kapujához, és vártam hogy odajöjjön a lebda. Meg mászkáltam a pályán. :D Néha azért futottam is ha olyan kedvem volt.
2014. máj. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen, fiú osztályba jártunk középsuliban és mindig focizni kellett. És voltunk kb. 7-8-an, akik nem igazán szerettünk focizni és csak ott ácsorogtunk a pálya szélén, mindenkinek már megvolt a helye, hogy úgy tűnjön, mintha egy bizonyos posztot töltenénk be és csak akkor rúgtunk bele a labdába, ha éppen arra jött a labda vagy a kb. 10 focizni szerető srác nem ért volna oda.

Tesitanárunknak ezt már megszokta, e amikor jött egy helyettesítő tanár és megkérdezte, hogy sokan miért nem futnak a labda után, mondtunk neki, hogy mert nem jött erre a labda. tök kiakadt, pedig aki ismert minket, tudta, hogy nálunk ez a természetes... érdekes, egymásra mégse voltunk sose kiakadva emiatt, hogy valaki nem ad bele mindent

2014. máj. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Talán nem szereti az adott játékot, nem ismeri a szabályokat, fél a labdától, vagy attól, hogy kinevetik, ezer oka lehet. Másban biztosan jó, nem kell mindenkinek csapatjátékosnak lennie. Én is ilyen voltam mindig is, tudták az osztálytársaim, hogy például kosarazáskor teljesen felesleges nekem passzolni a labdát, mert fogalmam nincs, mihez kell vele kezdeni.
2014. máj. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk általában én vagyok ez az osztálytárs. :D A többieket nem érdekli, úgy is tudják, hogy ha nekem passzolnák a labdát, akkor nem járnának jól.
2014. máj. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!