Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek megérdemeltem a...

Szerintetek megérdemeltem a szaktanárit?

Figyelt kérdés

Sokat hiányoztam mostanában betegség miatt. (Kórház, műtét, stb.) Két hetet a szünetek nélkül. Tegnap mentem először suliba, de német órám csak ma volt.


Dolgozatot írtunk volna. A tanár tudta, hogy miért nem voltam. Azt mondta, hogy meg kell írnom a dolgozatot, mert hogy ezt az anyagot már tavaly is vettük, csak nem elég részletesen. Én ránéztem a lapra, mondtam neki, hogy én ezt nem tudom megcsinálni, nem is voltam itt, akkor inkább írja be az egyest. Utána mondta, hogy írjam meg. Én nem írtam semmit a papírra, mert fogalmam nem volt semmiről. A nevemet akartam ráírni,de elvette a papírt, majd mondta,, hogy szaktanárit ad.


Szerintetek megérdemeltem? Szerintem azért, mert egy üres dolgozatot adok be szaktanárit adni eleve nem oké, főleg úgy, hogy hetekig nem voltam suliban.. Szerintem így az egyes is köcsögség lett volna, de szaktanári..


2014. máj. 13. 16:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, nem volt túl korrekt a tanárod...
2014. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Szerintem nem érdemelted meg de sok az ilyen tanár, velem is előfordult h intőt kaptam úgy h nem volt igazságos:D Gondolom, azt hitte h azért nem írsz semmit a lapra, mert "szemtelen" vagy :D amúgy egyest is kaptál mellé vagy csak a szaktanárit?
2014. máj. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy egyest is, bár azt még nem írta be.


De nem hihette azt, hogy azért nem írok, mert tudja azt is, hogy mi bajom volt, meg elmondtam neki szépen, hogy én ezt nem tudom megoldani, mert hiányoztam..

2014. máj. 13. 16:33
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Azért tanárként el tudom képzelni, hogy nem biztosan ilyen diplomatikus stílusban folyt ez a beszélgetés. Ráadásul egy hónappal évvége előtt elég nehéz úgy alakítani a számonkéréseket, hogy senkinek ne legyen gondja vele.
2014. máj. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Biztosíthatlak róla, hogy nagyon udvariasan beszéltem vele.

DE HA nem ilyen diplomatikus stílusban folyt volna ez a beszélgetés akkor is max. egyest kellett volna ráírni a dogára. Arra, hogy év vége előtt 1 hónappal nehéz kiválasztani a számonkérések idejét azt mondom, hogy igazad van. De akkor is maximum egyest írhatott volna be, de nem hiszem, hogy szaktanárit.

2014. máj. 13. 16:41
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Megérdemelted.

"Azt mondta, hogy meg kell írnom a dolgozatot, mert hogy ezt az anyagot már tavaly is vettük, csak nem elég részletesen. "


Tehát már vettétek az anyagot, szóval nem volt ismeretlen a számodra (az, hogy nem tanultad meg egyéni probléma) és bevágtad a dúrcát, hogy akkor egyes nem érdekel. Valószinű nem az üres lapért kaptál figyelmeztetést hanem a viselkedésedért. És az, hogy hiányoztál nem ment fel hiszen kb három perc fészen valamelyik osztálytárstól lekérni az anyagot mégis hol tartotok, és pótolni amit tudsz.

2014. máj. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Megemlítettük tavaly, nem foglalkoztunk vele részletesen..

Mondjuk oké, elkérhettem volna, de a fontosabb tantárgyakkal foglalkoztam, meg nem is megy a német. Amúgy durcát nem vágtam be, de ha egyszerűen nem tudom, akkor most mit írjak?

2014. máj. 13. 16:48
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt jogos. De sok az ilyen tanár akik a diákokon élik ki a hatalmi vágyukat, hogy valakinek érezhessék magukat. Ennyi öröme had legyen neki. Amúgy is, egy szaktanári kb. semmit se jelent. Egy egyessel rosszabbul jártál volna.
2014. máj. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egyest megértem. Hasonló szituban én is kértem már. De a szaktanári rohadt nagy köcsögség volt a részéről.
2014. máj. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt korrekt a tanárod részéről, főleg ismerve a tényt, hogy műtve voltál, tehát nem jókedvedből hiányoztál.

Mellesleg az egyik válaszoló (#6) említette, hogy "kb. 3 perc fészen valamelyik osztálytársról lekérni". Nem feltétlenül él mindenki úgy a mai világban, hogy facebookja van, de az email akkor is egy lehetséges szitu, de hát itt nem csak egy sima megfázásról volt szó, hanem kórházban létről és műtétről. Könyörgöm a műtőasztalról kérje el a leckét? A kórházakban nincs WiFi. Ennyi...

2014. máj. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!