Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 8. -as vagyok, és teljesen...

8. -as vagyok, és teljesen jogtalanul kaptam egy szaktanárit. Mennyire fogja ez befolyásolni a továbbtanulásom?

Figyelt kérdés
Ez az elsô szaktanárim,de nem most kellett volna elkezdeni a gyûjtögetést.Ráadásul az ofõm és az oszt.társaim szerint is jogtalanul kaptam.Az ellenõrzömben viszont nincs benn.
2013. okt. 15. 21:52
 1/7 anonim válasza:

semmit nem számít, amíg nem gyűjtesz össze annyit, hogy kicsapjanak.

Én kaptam igazgatóit is, 2-szer is, először mert az iskolában felvettem valamit és feltettem youtube-ra előzetes engedély nélkül (..), másodszor pedig hógolyózásért :D

Maximum ezek a magatartás jegyedet fogják befolyásolni, ha egyáltalán van olyan, de ezeknek semmi jelentősége nincs addig, amíg annyit össze nem szedsz amennyi után kicsapnak.

2013. okt. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért ez nem igazán úgy an, ahogy az első mondja. Amikor mégy aközépiksolába elbeszélgetésre, akkor meg kell mutatni az ellenőrzőt is, megnézik a beírásokat, mert egyik középiskola sem akar felvenni magatartási problémás gyerekeket.

Azt meg nem értem, hogy lehet olyan szaktanárid, ami nincs benne az ellenőrződben. Akkor honnan tudod, hogy van szaktanárid?

2013. okt. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A jövőben igyekezz az ilyeneket elkerülni

Esetleg kérj bocsánatot a tanártól (hátha "megenyhül")

2013. okt. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs bent az ellenőrzőfüzetben, akkor nem számít (annyira)-
2013. okt. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam olyanról, hogy bárkinek is elkérték volna az ellenőrzőjüket elbeszélgetéskor.
2013. okt. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pedig több elbeszélgetésen is részt vettem és mindig elkértük a gyerekek ellenőrzőjét.
2013. okt. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de aranyos vagy :)) nyugodj meg, semmit sem számít. középsuliban egyetemen soha senki nem fogja kérdezni hogy hány beírásod, egyesed osztályfőnökid vagy akármid volt, még az se érdekelné őket ha osztályt ismételtél volna (ismerősöm bukott középsuliban pl, most mégis jogásznak tanul). a lényeg csak annyi hogy mikor továbbtanulsz, a felvételi eredményeid elérjék a követelmény szintjét
2013. okt. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!