Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Durvák szoktak lenni a szivatá...

Durvák szoktak lenni a szivatások a sulikba? (bármelyik suli lehet) mondjatok párat kit hogy szivattak meg és kik hhogyan másokat!

Figyelt kérdés
2014. máj. 13. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

amiket mi csináltunk pár haverommal, inkább nem írom le, mert nem szalonképesek, de durvák.

szóval attól függ melyik suliba mész, attól függ mi vár rád!

2014. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
írd le kíváncsi vagyok. Orosháza Tisza Kálmán suli.én oda megyek.
2014. máj. 13. 21:35
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
sose értettem mér kell mást megalázni vagy bántani?! szerintem szánalmas dolog!
2014. máj. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én személy szerint nagyon kulázok (lány vagyok) és ezéert lérdeztem hogy mire számítsak..
2014. máj. 13. 21:59
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
hát anno nekünk ilyen konyhás sütős főzős kötényt kellet felvenni, ugyan olyan kesztyűvel, és a kosárpályán kellet ilyen balfäsz módon közlekedni, pl guggolva járni meg 4kézláb stbstb
2014. máj. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A legdurvább az volt, amikor egy gyerek az alsónadrágjába rakott egy tollat, majd egy másik szájába nyomta.

Ezen kívül csak kisebb "genyózások" voltak. Pl. ha olyan megy ki cigizni a WC-be, akit valaki, valamilyen okból nem csíp, akkor felnyomja egy tanárnál.

2014. máj. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
A 9.-es szívatásra gondolsz? :D Amikor én voltam gólya, akkor nekünk cumival kellett járkálni a szánkban, pizsamában, vödörrel.
2014. máj. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 aShaShaSh válasza:
73%
Minket nem szivattak. Esetleg 1-2 embert az osztályból, de az is vicces volt és korántsem durva.. ami eszembe jut: "ingyen ölelés :) "-es táblával járt a folyosón és megölelte az embereket.
2014. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen gólya szivatásra.
2014. máj. 25. 22:41
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt nem tudtam, hogy gólyaszívatásról van szó. :)


Gólyatáborban semmi komolyabb szívatás nem volt. Szokásos "gáz" feladatok voltak, csapatépítés, ilyenek. A feladatok zöme arról szólt, hogy hülye pózokban kellett végigvonatozni a Balatonparton.


A leggenyóbb dolog amit "ellenünk" tett egy nagyobb srác, az volt, hogy megdugta az akkor szintén gólya lányosztálytársam, akire mindenki rá volt kattanva.

2014. máj. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!