Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 15/L mit tegyek a fizika...

15/L mit tegyek a fizika tanárommal?

Figyelt kérdés
Gyakran rám ír facebook-on és nagyon kedves velem. Egyszer nem készültem a dolgozatra és óra előtt sunyiban írtam egy puskát, a doga alatt ki is szúrta, de nem szólt hanem megsimogatta a fejem. Segít nekem matematikából is (pedig nem ő a matek tanárom). Nagyon furcsa nekem, hogy egy tanár ilyen közvetlen és kedves velem. Ő 54 éves és házas, de akkor is furcsa, hogy csak velem kedves.

2014. máj. 15. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Ha olyan módon közeledik feléd, ami zavar téged, akkor jelezd a szüleidnek vagy az osztályfőnöködnek.
2014. máj. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Ő még azért tanár, mert szereti a gyerekeket és nem azért, mert más természettudományos szakmára alkalmatlan volt. Nincs ebben semmi furcsa, gondolom nem az erősséged egyik tárgy sem, így inkább segít rajtad, mintsem direkt hátráltasson.

Örülj neki, hogy ilyen jó fej.

2014. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
nem kell mindenbe egyből szexuális zaklatás belelátni
2014. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Tényleg nem kell mindenbe szexuális zaklatást belelátni, de azért nem árt az óvatosság. Szólj az ófőnek és a szüleidnek is.


A FB-on való csacsogás már nagyon határeset (minek beszélgetne egy 54 éve tanárbácsi a szabad idejében a 15 éve stanítványaival?), de még belefér. A puskázásért való símogatás kkfejezetten csúny ügy, mert oké, hogy nema d egyest (de akkor senkinek se adjon!), de ne símogassa meg a fejedet - azaz ne dícsérjen egy hibáért. Ennek a sok apró dolognak együtt viszont már nagyon olyan szaga van, hogy a tantóbácsi valamikor valamhol be akarja hajtani a számlát. Ugye, érted?


Szóval, szólj csak erről felnőtteknek, bátran! Inkább szólj, mint ne és csak a baj legyen belőle.

2014. máj. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocs a sok elütésért, nagyon kimerült vagyok.
2014. máj. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
a perverz állatja
2014. máj. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Inkább legyél jó fizikából, tényleg ne tartozz neki semmivel!
2014. máj. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Azért ennyitől még nem biztos, hogy perverz és tényleg "arra" hajt. Ha teszem azt simogatna (és most nem a fejsimire értem), esetleg fogdosna, na az lenne a konkrét, így ez csak találgatás. Szerintem egyelőre ne foglalkozz vele, mert ha szegényt megvádolod, pedig ő csak pusztán kedvességből és szimpátiából csinálja ezt, akkor neked is kellemetlen lesz, a tanárról meg nem is beszélve. Egy az egybe tönkreteheted egy ilyen rágalommal a tanári pályafutását!

Ha komolyabb dolgokat is tesz majd, akkor viszont tényleg szólj a szüleidnek, ők meg bemehetnek akkor panaszkodni az igazgatónak.

2014. máj. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%

Az ide íróknak (és a kérdés kiírójának is) ajánlom az alábbi film megnézését, UTÁNA gondolkozzanak már el egy kicsit:

[link]

2014. máj. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem pedig igenis veszélyes, nem normális dolog, hogy egy tanár "ráír" a gyerekre, és egy férfi tanár nem simogathatja meg a gyereket, semmilyen testrészén. Kérés nélkül négyszemközti korrepetálást tartani sem szokásos. Szólj a szüleidnek, tudjanak róla, aztán majd ők eldöntik, mit csinálnak.
2014. máj. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!