Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » SOS, azt álmodtam hogy szexelt...

SOS, azt álmodtam hogy szexeltem a fizika tanárommal?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy 16 vagyok, az említett férfi tanár pedig már biztosan elmúlt 40, nem néz ki rosszul, de soha nem csinálnék semmi intimet a valóságban egy ilyen idős férfival. Nagyon furcsán éreztem magam az álmomban is és most meg nagyon rosszul, mert holnap fizika az első órám és én fogok felelni:( hogyan tudnám ezt az álmot magamban elrendezni addigra? Egyáltalán mit jelent ez az álom?

2013. szept. 18. 15:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és órán nagyon sokszor szól hozzám, mosolyog rám és van hogy folyamatosan a szemembe néz, ami nagyon zavarba ejtő, de ezt nem mutatom ki.
2013. szept. 18. 15:27
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Ez szerelem, ne állj neki ellen!
2013. szept. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Ezen mi SOS?
2013. szept. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Vannak az embernek furcsa álmai, ezeket nem kell komolyan venni. Például van valaki, aki nem hisz a szellemekben és nem fél tőlük, álmában meg szellemről álmodik és teljesen be van sz*rva és rémülten ébred fel. Attól, hogy szellemről álmodott és félt álmában olyantól, ami szerinte nem létezik, attól még nem fog félni tőlük a valóságban. Az álmok gyakran tükrözik belső vágyainkat, személyiségünk rejtett vonásait, de az ilyen álmokat nem kell komolyan venni és nem kell görcsölnöd miatta. Ezek illogikus álmok.
2013. szept. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó.:))

Lehet neked ez nem vészhelyzet, de ha feleles közben nem tudok a szemébe nézni + idegeskeskedni fogok ma is és holnap is az nekem nagyon nem jó. És nem vagyok belé szerelmes:D

2013. szept. 18. 15:55
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Elég kínos dolog az, hogyha ránézel egy tanárodra és az jut eszedbe, hogy este az álmodban dugtatok. Velem is előfordult ilyen, de pár nap alatt elmúlt a kínos érzés. Amúgy a valóságban én sem feküdnék össze egyik tanárommal sem, elkönyveltem az álmomat, mint egy szimpla furcsaságot. Szerintem tedd ezt te is és hidd el, pár nap után nevetsz az egészen!


18L

2013. szept. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Az órákon sokat néz a szemedbe. Ez rögzül a tudatalattidban, sőt talán még az is megfordul a fejedben, hogy tetszel neki és szeretne ágyba vinni. Ezeket az adatokat használja fel az álmod. Nem kell semmi fontosságot tulajdonítani neki.
2013. szept. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!