Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ri**ncoznak le az...

Miért ri**ncoznak le az osztály társaim meg szinte mindenki az iskolából?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok teljesen normálisan öltözködök, viselkedek mint a többi lány akikek persze nem ri**ncoznak, k*r*áznak le:S nincs sok fiú barátom, kapcsolatom se volt még soha. volt hogy órán is beszólogattak megaláztak a tanárok előtt. annyira fáj hogy néha már sírva is fakadok. lehetséges hogy azért mert kicsit nagyok a melleim pedig nem pakolom ki meg direkt olyan ruhákat feszek fel ami a legjobban eltakarja. többször is meg kérdeztem tőllük hogy miért tartanak annak de értelmes választ nem adtak. mit tegyek iskolát kellene váltanom?:(

2014. máj. 16. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem öltözöl kihívóan, és nem volt még kapcsolatod, akkor én az irigységnek, és féltékenységnek a számlájára írnám a lányok viselkedését.


Gondolom tetszel a fiúknak, csak nem környékeznek meg, viszont beszélnek rólad. Ezt hallják a lányok, gondolom olyanoktól is akiknek pont azok a pasik kellenének akiknek te tetszel. Innen is jöhet a rosszindulat. Ne foglalkozz velük. Ezzel a rosszindulatúsággal másik suliba is szembesülnél.

2014. máj. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
irigyek rád, ha valóban semmi kihivosat nem csinalsz akkor csak irigyek.. lehet iskola valtas enne jo..
2014. máj. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Ne törődj velük. Tanulj szorgalmasan, 10 év múlva ők mossák majd a kocsid.
2014. máj. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Mert gyenge vagy. A gyenge embereket könnyű bántani, céltáblává tenni, megalázni. Így ők érezhetik, hogy "jobbak" nálad. Az első, amikor ilyen eset adódik három potenciális lehetőség van: aki terjeszti, a főkolompos, otthon nagy gondok vannak és a gyengéken vezeti le a feszültséget; a birkák, a követői, akik bólogatnak; és azok, akik nem tudják, mit higgyenek, döntésképtelenek, a "ha már valaki mondja, biztos van valóságalapja" elvén elindulva.


Igen, én azt javaslom,hogy válts iskolát. Nem fog befejeződni, hiába mondják.

2014. máj. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

jaj, most megsimogatnám a fejed, kicsilány...

valószinü, hogy azért, mert te az osztály egyik csöndesebb tagja vagy, nem tudnak beléd kötni, mert nem is ismernek, de rádagaszthatják ezt a jelzőt...

valószinüleg tetszel egy fiúnak...

és valószinüleg szép vagy. :) jobban nézel ki tőlük, tudják ezt, rosszul érzik magukat emiatt, és bántanak.


ne vágj vissza, mert ezzel a lovat adod alájuk, hiszen élvezik, hogy ezt csinálják veled. vannak ilyen emberek, én sem fogom soha megérteni, miért jó ez nekik.

ne lássák rjatad, hogy ez fáj neked, maradj közönyös, ha ezt hallod...

2014. máj. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

# 4


Ezt írd rá legközelebb az anyáknapi üdvözlőkártyára. Puszi.


Kérdező:


Már leírták előttem az összes hasznos információt.

Úgyhogy én csak egy "sztorit" tudok mesélni:

ex-barátnőm is nagymellű, őt is pisztkálták emiatt, egyszer egy olyan lány krvázta le, aki előző nap dicsekedett anális közösüléssel-egy idegennel.

2014. máj. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Azért, mert kilógsz a sorból, akár a külsőd miatt, akár a ruhád miatt, akár a viselkedésed miatt. Mindig kell a csürhének valaki, akit üthet-vághat. Most ez te vagy sajnos. Az a helyzet, hogy válthatsz iskolát, de semmi garancia nincs arra, hogy ott nem ugyanez fog történni, és ott ráadásul még idegen is leszel.

Egyszerűen fogadd el, hogy más vagy, és ne érdekeljen a tömeg zajongása. Légy az aki vagy, ne támadj és ne is érdekeljen amit mondanak.

2014. máj. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor erősítsd meg magad, barátkozz össze más nagymellű lányokkal, vagy kérd meg a fiúbarátaidat hogy sértegetnek és hogy álljanak ki melletted. Ha neked ilyen erős szövetségeseid lesznek akkor a végén még ők kerülnek alacsony státuszba. Esetleg szólj az ofőnek is, hogy rendszeresen csúnyán beszél, többször megsértett ez a csaj és hogy legyen szíves beszélni a szüleivel, hogy honnan tanulja ezt a csúnya beszédet és hogy kérjen tőled bocsánatot.
2014. máj. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#6 Beletiportam a lelkedbe, hogy így reagálsz?
2014. máj. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!