Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondoltok róla? Normális...

Mit gondoltok róla? Normális egyáltalán?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, 14 éves fiú, ő x. Azt látom, hogy mostanában nagyon elhanyagolja magát, amióta átjött az én sulimba. Összehaverkodott egy olyan gyerekkel, aki egyáltalán nem fürdik és kívülről-belülről büdös, és mindenki utálja, ő xy.

Már ahogy x haverkodik xy-nal, azt vettem észre, hogy követi az ő példáját, hogy már ő sem fürdik. :O

Egyre többször látom, hogy x matekóra közben vágja le a kezéről a koszos körmét. Múltkor mondta, hogy hetente 1x mos hajat is. Év elején meg azt mondta, hogy a testnevelés felszerelését soha nem szokta haza vinni, hogy édesanya/apa kimossa.

Miközben x beszélget többi pulyával, azt látom, hogy egyre többször vakarja ott lent, igen ott... (aki nem tudja, a nemi szervére gondoltam), és annyira feltűnően csinálja, hogy már egy, kettő, három mindegy tök mindegy hány tanár láthatta már. :D

Egyszerűen ez az x 1 év alatt rendesen megbüdösödött, mint döglött őz az út szélén.

Mi a véleményetek róla? Yx miatt lehet ilyen?


2014. máj. 18. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
A kis büdösök 😆
2014. máj. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ennyit ér az új oktatási rendszer a fantasztikus tantárgyaival együtt... régen volt életvitel fakultáció általános iskolában, ahol értelmesebb dolgokat is tanulhatott az ember...
2014. máj. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon nem vicces. Az ápolatlansága miatt olyan betegségei lehetnek a sok el nem takarított kosz meg baci miatt hogy jajj neki. Dögöljek meg hogy ilyet mondok de ki kell rángatni abból a környezetből vagy elcsevegni vele hogy bűntudata legyen és lefürödjön. Én biztos elküldtem volna egy fürdő szettel haza hogy ha bunkó, tapló vagy vakargassa a tökeit de legalább ne legyen szaga... Ráadásul neki is csak jót tenne egy csutakolás. Lehet ezer oka ami miatt nem fürdik. Csak el kell mondani neki lehetőleg kultúráltan, nyugodtan és határozottan hogy nem állapot a tisztátalansága.
2014. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na de illene 1-2 naponta fürdeni, nem? És reggelente fogat mosni suli előtt
2014. máj. 18. 14:50
 5/5 anonim ***** válasza:
1. válaszoló... azt a smilet mégs hogy a francba csináltad?
2015. jún. 25. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!