Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ez a lányok között?...

Miért van ez a lányok között? Ti mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy ha egy lány szemet vetett egy pasira, vagy netán már járt vele, akkor a lány barátnői nem jöhetnek össze vele? Most gondoljatok bele. Van egy almafa, amit egy alma csüng. De a lánynak nem tetszik az alma ezért inkább eldobja. Ha a barátnőinek megtetszik miért ne vehetnék fel?

2014. ápr. 27. 07:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

először is, ez nem jó példa, mert itt nem tárgyakról van szó

másodszor pedig, összejöhet vele, csak előtte megkérdezi azt a barátnőjét, hogy őt zavarná-e

és szerintem ez így tisztességes

2014. ápr. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Mert etika és empátia is létezik a világon, meg tudod barátság, amikhez neked láthatóan semmi közöd. Ha megkérne valaki, hogy definiáld ezeket a fogalmakat, bajban lennél. Az elszomorító az, hogy aki nem érti az tipikusan később sem fogja. Kivéve pár mélyen nyeső, sírós és tanító célzatú történet az életében, "kárára" (valójában hasznára), de van, hogy ez sem elég. Remélem még igen fiatal vagy és kifejlődöd magadből az ilyen kérdéseket.
2014. ápr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Ez udvariasság és figyelmesség kérdése.
2014. ápr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
udvariasság és szerintem lánytól is függ, mert az se ritka, hogy a lány már járt a fiúval, látja, hogy a barátnőjének tetszik és inkább biztatja.
2014. ápr. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A nők alapvetően érzékenyebbek az ilyesmire, bár egyébként ez néha férfiak közt is megfigyelhető.

Sajnos lezárt kapcsolatok után is maradnak érzelmek, ezért féltékenyek sokan az exükre, néha akkor is ha ők maguk már tovább léptek. De alapvetően ezért valóban nem kéne engedélyt kérni, hiszen ez egy lezárt dolog, mindkét fél szabad innentől.

2014. ápr. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

ezt úgy hívják, hogy gerincesség..., ha ez neked nincs, akkor sosem fogod megérteni

barátnő ex barátja, jelöltje, családtagja tabu, egyszerűen nem szabad, persze vannak kivételek, de ez emberfüggő

egyébként, ha te ennél olyan almából, amit már valaki más megrágott, hát, gratulálok

2014. ápr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele: hónapokig-évekig együtt vagy valakivel,majd szakít veled, nehezen viseled, örülsz, ha van pár olyan szabad perced, amikor nem rá gondolsz. Majd aztán egyszercsak a legjobb barátnőd/barátod megjelenik az exeddel kézen fogva, és onnantól kezdve ő is mindig veletek van. Nem lenne pocsék érzés..?
2014. ápr. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos arra gondolnék, hogy már akkor is szemet vetettek egymásra amikor mi még együtt voltunk... és hát van is ennek alapja.. az pedig már nagy szemétség. Ezért nem lehetséges.
2014. ápr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ennek szerintem sincs semmi értelme, hát a lány ha összejön a barátnője exével, és együtt boldogok, akkor a barátnőnek örülnie kéne neki és támogatni a boldogságát; nem pedig visszahúzni, a másik pedig ha csak emiatt visszakozik ettől a kapcsolattól, hogy az a barátnője exe, hát akkor az így járt ha ennyi... Na mindegy:D:D:D
2014. ápr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem azért csak bántana, hogy haverom van azzal a lánnyal akivel én voltam x ideig. Persze más kérdés mennyire barátnő az a barátnő, és meddig voltak a pasival, meg miért váltak külön.
2014. ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!