Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért viselkedik így az...

Miért viselkedik így az iskolatársam már?

Figyelt kérdés

Megpróbáltam vele összebarátkozni, facebookon írtam vele főleg, kezdetben még normálisabban válaszolgatott, ismerőseim között volt. Aztán amikor láttam rajta már, hogy nem nagyon akar igazából haverkodni, élőbeli találkozásra mindig van valami kifogása, elkezdtem megjegyzéseket tenni, hogy miért ilyen bunkó, miért nem képes normálisan beszélni velem, meg miért keres mindig kifogásokat.

Kezdetben még köszönt, mostmár nem is köszön az iskolában.

Aztán valamikor letiltottam, majd máskor meg feloldottam, és kis idő után elkezdtem neki újra irkálni, de már csak 1-1 szavas válaszokat ad, totál érzelemmentesen meg minden. És nem hajlandó elmondani mi a baja velem, és azt se, hogy miért nem enged vissza a facebook ismerősei közé. Szerintetek jogos, hogy ilyen lett a viselkedése, tényleg ilyen megbocsáthatatlan dolgot tettem?


2014. máj. 20. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:

mivan szerelmes vagy belé? :D

lehet csak egyszerűen nem szeret nem vagy neki szimpatikus ő t más érdekli mint ami téged vagy csak cikinek talál

2014. máj. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem ez volt a kérdés, jogosan lett-e ilyen bunkó, régebben tök más volt.
2014. máj. 20. 16:57
 3/8 anonim ***** válasza:

a "megjegyzéseid" miatt. nem hinném, hogy ez kimerült annyiban mint gondolod. Egy h.ly.p.cs. vagy ha ezt nem látod. Minek csak úgy oltogatni? Körülödted kell táncolnia mindig és a nyomodban futkosnia? Vegyél ilyen elemes plüsskutyát az majd jön utánad.

Már biztos, hogy elriasztottad magadtól.

2014. máj. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a kérdésedből nem derül ki mivel nem írtál konkrétumot csak egy csomó hülyeséget
2014. máj. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Ha feltűnt hogy nem akar veled barátkozni akkor majd ha ilyenekkel cseszegeted szerinted majd meggondolja?

Ha nem akar veled beszélni akármilyen kedves lehetsz vele nem fog, de te ráadásul azt közölted vele hogy milyen bunkó...

-Szia akarsz dumálni?

Bunkó módon átadja hogy nem.

-Hogy te milyen bunkó paraszt vagy!!!

-Ja akkor minden rendben...


Ez csak arra vezetett hogy itt rinyálsz gyk.-n hogy az a legnagyobb problémád hogy valakinek aki nem is akar beszélni veled nem láthatod a posztjait és nem kaphatod meg az egyszavas válaszait.

És ez nem támadás akart lenni de én hanyagolnám őt a helyedben.

Amit tettél nem megbocsáthatatlan csak a témához való hozzáállásod elég buta.

2014. máj. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy leírtátok amit gondoltam.
2014. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert nem bír téged.
2014. máj. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gyanítom te sem kedvelsz mindenkit. Na most képzeld el, hogy van valaki, aki alapból irritál. Ráadásul nyomul is. Nincs különösebb oka, csak nem bírod, és kész. Ráadásul olyan gyerekes, hogy letiltogat, meg rádírogat, meg minden.

Kezded kapiskálni...?

2014. máj. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!