Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem akarja egy iskolatár...

Miért nem akarja egy iskolatársam se megmondani, mi a bajuk velem?

Figyelt kérdés

Valamiért mindenki elfordul tőlem, meg megutálnak, akikkel megpróbálok összebarátkozni. Akik eleinte akarnak egy idő után azoknak is elmegy a kedvük.

De miért nem mondja meg senki, mi a baj velem, még az se, aki megutált?

Mit várnak miben változtassak meg hogyan, ha azt se tudom mi a bajuk?

17/F


2014. máj. 8. 19:52
 1/4 GVivi ***** válasza:
beszariak....gondolom nem merik a szemedbe mondani...amúgy tojd le őket az ilyenekkel nem érdemes foglalkozni barátkozz valami értelmesebb emberrel
2014. máj. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
kérdezted tőlük? mindig ilyenek voltak, vagy csak mostanában kezdődött. lehet, hogy a személyiséged megváltozott, egy nem túl szimpatikus irányban, vagy valaki pletykákat talál ki rólad.
2014. máj. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
VAKOND TE VAGY AZ???
2014. máj. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

velem is pont ez volt vagy egy hónapig tartott mire kiszedtem belőlük, aztán elrohantak a wc-be a gyáva gerinctelen kis férgek... Igaz volt okuk hogy ne kedveljenek, de ha elmondják rögtön meg is lehetett volna oldani a problémát.

Lehet nem akarnak megsérteni, egy-két ember nekem is ezzel jött, hogy hát nem akarta, ezért nem szólt.

2014. szept. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!